Społeczność LGBT

Choroba nowotworowa jest dla Chorych i ich bliskich jedną z najbardziej stresogennych sytuacji w życiu. Strach, rozdrażnienie, wściekłość, wstyd, obawy przed odrzuceniem przez dotychczasowe środowisko a przede wszystkim lęk o życie to emocje z którymi mierzą się praktycznie każdy Chory na nowotwór jądra, jego rodzina i najbliżsi znajomi.

Niniejsze forum służy rozmowie, wyjaśnianiu pojawiających się problemów sfery emocjonalnej. Traktuje także o odchodzeniu, radzeniu sobie w jednym z najtrudniejszych momentów w życiu człowieka.

Społeczność LGBT

Postprzez Cogito » 09 Lut 2022, 22:27

Cześć. Czy są tutaj inne osoby ze środowiska LGBT, które chciałby porozmawiać o swoim doświadczeniu walki z chorobą nowotworową? M.in. o tym, jak choroba wpłynęła na Wasz związek, poczucie własnej wartości czy też postrzeganie świata/życia, w tym niechęci niektórych osób do społeczności LGBT? Pozdrawiam.
Cogito
 
Posty: 4
Rejestracja: 11 Maj 2017, 14:50

Re: Społeczność LGBT

Postprzez Cobrek » 04 Sie 2022, 09:46

Witaj, ja też jestem osobą LGBT, konkretnie gejem. Co prawda, USG jąder w maju tego roku wykluczyło jakiekolwiek zmiany nowotworowe (pokazało tylko drobną torbiel lewego najądrza, brak mikrozwapnień), to mam dość silne dolegliwości bólowe związane z jądrami, szczególnie prawym. Trafiłem na to forum, bo przestraszyłem się, że to może być coś groźnego… Jeśli masz ochotę pogadać, to pisz śmiało, choć moje problemy zdrowotne mają oczywiście inną przyczynę. Moje problemy z jądrami wynikają najpewniej z chorób odkleszczowych.
Cobrek
 
Posty: 1
Rejestracja: 04 Sie 2022, 09:30


Wróć do Sfera psychiki i emocji

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości