Bardzo się boje potrzebuje rozmowy

Choroba nowotworowa jest dla Chorych i ich bliskich jedną z najbardziej stresogennych sytuacji w życiu. Strach, rozdrażnienie, wściekłość, wstyd, obawy przed odrzuceniem przez dotychczasowe środowisko a przede wszystkim lęk o życie to emocje z którymi mierzą się praktycznie każdy Chory na nowotwór jądra, jego rodzina i najbliżsi znajomi.

Niniejsze forum służy rozmowie, wyjaśnianiu pojawiających się problemów sfery emocjonalnej. Traktuje także o odchodzeniu, radzeniu sobie w jednym z najtrudniejszych momentów w życiu człowieka.

Bardzo się boje potrzebuje rozmowy

Postprzez Wazik87 » 09 Gru 2023, 17:47

Witam chciałbym się podzielić swoją historią jestem przed badaniem w poniedziałek chce iść do lekarza boję się że mam raka jądra ,choć nie czuje aby było powiększone prawe jądro jest nieco niżej w prawym jądrze wyczułem dwie grudki na górym jak i dolnym biegunie jądra ,jeden jest prawie na szczycie a drugie na dole nieco z boku ,dotykając tej grudki czuje duża wrażliwość na ból wcześniej nic nie czołem nad jak i pod jądrem czuje zgrubienie twarde jak z waszej strony widzicie ten przypadek może to nie jest rak
Wazik87
 
Posty: 3
Rejestracja: 08 Gru 2023, 20:55

Re: Bardzo się boje potrzebuje rozmowy

Postprzez miszcz » 09 Gru 2023, 23:23

Tylko lekarz może to rozstrzygnąć.
miszcz
 
Posty: 757
Rejestracja: 17 Kwi 2015, 20:37


Wróć do Sfera psychiki i emocji

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości