Wyczuwalny guzek na górnej części jądra

Przeczytaj zanim napiszesz czyli regulamin, zasady, ważne ogłoszenia i ogólnodostępne informacje od redakcji.

Wyczuwalny guzek na górnej części jądra

Postprzez Wazik87 » 08 Gru 2023, 21:04

Witam mam 36 lat pisze do was bo może ktoś miał taki przypadek i może to nie jest nic groźnego opiszę sytuację że ostatnio postanowiłem przebadać sobie jaja lewe jądro ok nie czuje żadnego bólu przy dotyku nic nie wyczułem, natomiast w prawym jądrze na górze wyczułem mały guzek przy ścianie jądra ,podczas dotyku czułem duży dyskomfort i promieniowania bólu aż do brzucha bardzo wrażliwe miejsce po wyżej wyczułem jak by drugi guzek oddzielony od jądra połączony z jądrem tak jak by zgrubiałym przewodem ? Czy ktoś miał taki przypadek ? Dodam że na codzien nic nie boli ,ale kiedys jadąc na rowerze poczułem taki ból takie kłucie ,do tego mocny Skórcz od czasu do czasu pojawia mi się taki ból
Wazik87
 
Posty: 3
Rejestracja: 08 Gru 2023, 20:55

Re: Wyczuwalny guzek na górnej części jądra

Postprzez Diabeł1976 » 08 Gru 2023, 23:27

Udaj się do urologa, on udzieli Ci konkretnych informacji. Pozdrawiam!
Diabeł1976
 
Posty: 48
Rejestracja: 06 Sie 2015, 20:15

Re: Wyczuwalny guzek na górnej części jądra

Postprzez miszcz » 09 Gru 2023, 23:22

Tylko urolog może postawić diagnozę.
miszcz
 
Posty: 757
Rejestracja: 17 Kwi 2015, 20:37

Re: Wyczuwalny guzek na górnej części jądra

Postprzez Wazik87 » 11 Gru 2023, 19:23

Witam byłem dzisiaj prywatnie u lekarza urologa jeżeli chodzi o jajeczka to wszystko ok mam trzy małe torbiele na jądrze lekarz powiedział że to nic groźnego za to pojawił się stan zapalny gruczołu ale przepisał mi tabletki na 3 miesiące dużo zdrowia wam życzę ,myśli nie dawały mi spać czułem duży stres
Wazik87
 
Posty: 3
Rejestracja: 08 Gru 2023, 20:55


Wróć do Ważne informacje forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości