Zgłaszanie błędów na Forum

Przeczytaj zanim napiszesz czyli regulamin, zasady, ważne ogłoszenia i ogólnodostępne informacje od redakcji.

Re: Zgłaszanie błędów na Forum

Postprzez ptrowski » 07 Cze 2020, 19:33

Potwierdzam problem jak powyżej. Dopiero faktycznie po zaznaczeniu wszystkich okienek u dołu mogłem założyć swój nowy temat jak i w ogóle napisać w tym temacie.
ptrowski
 
Posty: 4
Rejestracja: 22 Kwi 2020, 21:42

Re: Zgłaszanie błędów na Forum

Postprzez uniball » 08 Lip 2020, 19:43

Cześć, wygląda na to, że rejestracja nie działa. Po kliknięciu na "Zgadzam się na te warunku" na ucp.php?mode=register, przechodzi na pustą stronę i jest odpowiedź HTTP 500 - błąd z serwera.

Zgłosił to kolega, który chce się zarejestrować. Próbował z przeglądarek Safari oraz Firefox. Sam jeszcze spróbowałem ponownie z Firefox oraz Chrome. Także mogę potwierdzić, że u mnie też występuje ten problem.
uniball
 
Posty: 11
Rejestracja: 15 Sty 2018, 17:36

Re: Zgłaszanie błędów na Forum

Postprzez JurekO » 16 Lip 2020, 13:19

Hej,

no i tutaj juz sie koncza zarty. Ja to juz jakoz doklepie, ale przeciez tutaj sa nowe i nowe przypadki i szkoda kazdego dnia. Z tego co Ewa pisala, to Troll o tym wie, i wiem ze to jego dziecko 8-) , ale mogl by sie odezwac ;) Moze poprostu kasy potrzeba, szybka akcja i dzialamy, ze by nie bylo jak z zakladaniem fundacji :D Czekamy na odpowiedz i trzymamy kciuki za szybkie pomyslne rozwiazanie.

Pozdrawiam
J.
Awatar użytkownika
JurekO
Przyjaciel Forum
 
Posty: 287
Rejestracja: 16 Cze 2014, 13:38

Re: Zgłaszanie błędów na Forum

Postprzez DaKor » 31 Lip 2020, 18:43

Hej,
jeśli ktoś tak jak ja będzie miał problem z napisaniem posta (pojawia się błąd za mało znaków) lub nie będzie się dało zalogować (nie mogłem na operze i edge), na chrome miałem błąd ze znakami, to polecam logować się przez Chrome i przy pisaniu postu zaznaczyc "Wyłącz BBCode" . Wtedy dodał mi się post i nie było błędu, że nie ma znaków mimo napisanego posta.

PS Może dobrze byłoby spróbować wyłączyć bbcode, bo ewidentnie to jest jedna z przyczyn błędów technicznych (pewnie jedna z wielu), a to w końcu tylko emotikony i pogrubienia - można to odpuścić a pewnie wiele osób mając problemy z napisaniem posta odpuści i nic nie doda.
DaKor
 
Posty: 48
Rejestracja: 26 Paź 2019, 18:13

Poprzednia

Wróć do Ważne informacje forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości