Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Przeczytaj zanim napiszesz czyli regulamin, zasady, ważne ogłoszenia i ogólnodostępne informacje od redakcji.

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez Rjnowy » 25 Lip 2013, 14:30

Witajcie

Pisze do Was z zapytaniem czy wiecie cos na temat ośrodków na Podkarpaciu. Polecane mi MrukMed w Rzeszowie a jak przeglądam wpisy i mapie to nic tu nie widać o nich. Jestem dzisiaj pierwsza dobę po usunięciu prawego jądra i muszę zdecydować gdzie jechać do Onkologa. Wszelkie informacje jak dla nowicjusza bedą miłe widziane.

Rj
Rjnowy
 
Posty: 16
Rejestracja: 25 Lip 2013, 12:18

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez m9nika » 25 Lip 2013, 15:02

Witam
Rjnowy napisał(a):Jestem dzisiaj pierwsza dobę po usunięciu prawego jądra i muszę zdecydować gdzie jechać do Onkologa. Wszelkie informacje jak dla nowicjusza bedą miłe widziane.

W dziale Dyskusja rozpocznij temat i opisz w nim swoją sytuację, a zapewne uzyskasz informacje ;)
Pozdrawiam
Zabrałeś mi tatę [*], męża ci nie oddam!
"Ty sam jesteś dla siebie największym zadaniem i twoim obowiązkiem jest dołożyć wszystkich sił, by wykonać je jak najlepiej."
Awatar użytkownika
m9nika
Przyjaciel Forum
 
Posty: 1603
Rejestracja: 17 Lut 2012, 20:07

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez Maciek02 » 31 Paź 2013, 23:31

Witam , a czy zna ktos moze dobrego lekarza onkologa specjalizujacego sie w raku jadra w Gliwicach?
Maciek02
 
Posty: 33
Rejestracja: 31 Paź 2013, 23:11

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez lupitaPC0z » 21 Gru 2013, 00:50

Fajny pomysl z ta mapka, tylko Wroclaw jest podzielony na pol
lupitaPC0z
 
Posty: 5
Rejestracja: 20 Gru 2013, 23:50

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez artsystemfX6 » 19 Sty 2014, 13:55

Podobno najlepiej leczą w Warszawie? Trudno dostać się do tamtejszej kliniki?
Polecam rjforum.pl - najbardziej rzetelne miejsce o nowotworach jądra w polskim Internecie
artsystemfX6
 
Posty: 5
Rejestracja: 19 Sty 2014, 13:51

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez romi » 30 Sty 2014, 17:48

Witaj
artsystemfX6 napisał(a):Podobno najlepiej leczą w Warszawie? Trudno dostać się do tamtejszej kliniki?

Tak naprawdę to łatwiej niż gdzie indziej, bo w ośrodkach polecanych na Forum wiedzą że chorzy z nowotworem jądra wymagają szybkiej konsultacji i ewentualnego rozpoczęcia leczenia.
Pozdrawiam
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez Adrian1975 » 30 Sty 2014, 18:50

lupitaPC0z napisał(a):Fajny pomysl z ta mapka, tylko Wroclaw jest podzielony na pol


bo we Wrocławiu jest kilka onkologii i na mapce masz DCO - Dolnoslaskie Centrum Onkologii przy pl. Hirszfelda oraz 4WSK przy R. Weigla. Polecany jest ten drugi, w pierwszym też wyleczą Cię z raka jądra ale jednocześnie mają tam dużą skłonność do nadleczania ( a tno nie jest wzięcie jednej aspiryny więcej, tylko implikuje poważne skutki uboczne).
Adrian
seminoma testis PT1, 4BEP w DCO, obecnie pod kontrolą w Krotoszynie
Awatar użytkownika
Adrian1975
Przyjaciel Forum
 
Posty: 1009
Rejestracja: 01 Paź 2012, 19:00
Miejscowość: Trzebnica,DLN

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez m9nika » 14 Lut 2014, 10:10

Witam
http://onkomapa.pl/
Pozdrawiam
Zabrałeś mi tatę [*], męża ci nie oddam!
"Ty sam jesteś dla siebie największym zadaniem i twoim obowiązkiem jest dołożyć wszystkich sił, by wykonać je jak najlepiej."
Awatar użytkownika
m9nika
Przyjaciel Forum
 
Posty: 1603
Rejestracja: 17 Lut 2012, 20:07

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez edal » 17 Lut 2014, 19:28

Moniko !!!!
Właśnie dziś również udzieliłam się na stronie http://www.onkomapa.pl :D Sławiąc dobre imię Magodentu i dr Tomasza Sarosieka ;) Wspomniałam również tam o naszym forum RJ ;)
Pozdrawiam edyta ;)
Awatar użytkownika
edal
Przyjaciel Forum
 
Posty: 134
Rejestracja: 13 Maj 2011, 21:21

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez caius » 09 Mar 2014, 15:02

Odnośnie leczenia w Centrum Onkologii Ziemii Lubelskiej - to miejsce powinno być zburzone i wysypane wapnem. To miejsce nie jestem centrum do leczenia się, do walki z rakiem. Tam jedynie można doświadczyć wielu przykrości.
Pozdrawiam
caius
 
Posty: 26
Rejestracja: 03 Lut 2013, 11:41

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ważne informacje forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość