Strona 1 z 1

Czy nastąpiła śmierć forum????

PostWysłany: 24 Paź 2020, 09:59
przez him
witam! czy forum przestało już istnieć? czy może to tylko ograniczenia działania związane z pandemią i faktem ,ze wirusy przenoszą się nie tylko drogą kropelkową???/ pozdrawiam

Re: Czy nastąpiła śmierć forum????

PostWysłany: 26 Paź 2020, 20:51
przez deejaay
Hej,

Ze swojej strony mogę napisać, że cały czas śledzę forum. Jakiś czas temu ludzie zgłaszali że występuje jakiś błąd i nowi użytkownicy nie mogą się zarejestrować - nie wiem czy to dalej występuje.

Możliwe że obecna sytuacja (pandemia), również ma na to wypływ, mniej ludzi się udaje do lekarza i ogólnie w obecnej chwili diagnostyka jest dosyć słaba... Pewnie się to odbije czkawką.

Zdrówka

Re: Czy nastąpiła śmierć forum????

PostWysłany: 26 Paź 2020, 23:50
przez romi
Forum działa jak dawniej, tylko sytuacja ogólna jest inna - gorsza dla pacjentów z innymi chorobami niż covid. Niestety, w przyszłości będzie to miało negatywne skutki dla zdrowia społeczeństwa. Teraz wszyscy zajęci są pandemią i być może dlatego wydaje się, że na forum nikogo nie ma.
Problemy techniczne nie zostały do końca usunięte, ale myślę, że to kwestia czasu.
Pozdrawiam

Re: Czy nastąpiła śmierć forum????

PostWysłany: 03 Lis 2020, 02:05
przez troll
Kochani!

Jesteśmy zmuszeni poprosić Was o pomoc...

Forum istnieje od 10 grudnia 2010. W tym roku będzie obchodziło 10-ty jubileusz swojej działalności. To szmat czasu, w trakcie którego na Forum użytkownicy napisali ponad 37 tysięcy unikalnych postów, wymieniając się doświadczeniami, zmartwieniami, problemami związanymi przede wszystkim z chorobą, jaką jest nowotwór złośliwy jądra. Pomagamy, tworzymy polską onkologię miejscem, którego nie wolno się bać, trzeba mu ufać i wierzyć w pełne wyleczenie, ufając w dobrą ścieżkę diagnostyki i leczenia.

Niestety, od około roku czasu, ze względu na zmiany technologii informatycznych, Forum wymaga gruntownej przebudowy wraz ze zmianą wersji skryptu na którym działa, przeniesieniem bazy danych, pozostałych danych i przywrócenia pełnej funkcjonalności - w tym możliwości rejestracji nowych użytkowników. Wymaga to zaangażowania profesjonalnej firmy informatycznej, która rozwiąże problem kompleksowo - przebudowując całe Forum.

Zdecydowałem o utworzeniu zbiórki, aby móc zlecić opiekę nad Forum profesjonalnemu webmasterowi.

https://zrzutka.pl/k3rusg

Nie byłoby tego Forum bez Was. Nie zaprzepaśćmy dzieła, w którym każdy z nas ma swój udział. Dlatego prosimy Was o wsparcie.

Pozdrawiam,
Marcin
(Troll)

Re: Czy nastąpiła śmierć forum????

PostWysłany: 08 Lis 2020, 10:20
przez him
poszło!

Re: Czy nastąpiła śmierć forum????

PostWysłany: 18 Lis 2020, 10:18
przez Kylo
Hej, może warto byłoby jeszcze raz wstawić info o zbiórce, tym razem do "Profilaktyka i diagnostyka" oraz "Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków"?

Wiem, że to będzie lekki spam,a le tam na pewno zagląda znacznie więcej osób i może jeszcze ktoś zdecyduje się na wsparcie :)