Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Internecie

Przeczytaj zanim napiszesz czyli regulamin, zasady, ważne ogłoszenia i ogólnodostępne informacje od redakcji.

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez Kozer » 11 Sty 2023, 23:59

Też się chętnie dorzucę. Poproszę o dane do przelewu.
Kozer
 
Posty: 14
Rejestracja: 27 Gru 2022, 12:53

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez MaggieODell » 03 Sty 2024, 16:52

Podpinam się, prosze dane do przelewu
MaggieODell
 
Posty: 6
Rejestracja: 21 Lip 2022, 13:31

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez krzysztofh » 28 Sty 2024, 20:09

Chętnie poratuję. Poproszę o dane do nowej zbiórki.
To jest chyba jedyny sposób, abym odwdzięczył się za pomoc uzyskaną na tym forum. Choroby nigdy mnie nie interesowały, więc raczej nikomu nie będę w stanie dać żadnej porady :)
Ostatnio edytowany przez krzysztofh 28 Sty 2024, 21:38, edytowano w sumie 2 razy
krzysztofh
 
Posty: 5
Rejestracja: 28 Sty 2024, 18:10

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez PiotrekzŁodzi » 28 Sty 2024, 20:44

Też poproszę o dane :)
PiotrekzŁodzi
 
Posty: 139
Rejestracja: 26 Gru 2023, 18:28

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez MaggieODell » 07 Mar 2024, 16:58

Również chętnie się dorzucę ;)
MaggieODell
 
Posty: 6
Rejestracja: 21 Lip 2022, 13:31

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez troll » 20 Kwi 2024, 19:29

Cześć!

Wracam na Forum. Na tę chwilę ratunek Forum nie jest potrzebny, ponieważ jego utrzymanie jest w gestii mojej i Szanownych Sponsorów - którym serdecznie dziękuję z tego miejsca! Wszelkie wpłaty własne są oczywiście mile widziane, jednak na tę chwilę niepotrzebne. Jeśli ktoś z Was ma wolę wpłacić cokolwiek, to jest Wasza wola. Moja nieobecność była spowodowana w szczególności pracą zawodową, sprawami osobistymi i wszelkimi innymi kwestiami, które nie pozwoliły mi osobiście zająć sie przedsięwzięciem, które zacząłem czyli RJForum.pl. Jest mi z tego powodu zarówno niezmiernie przykro jak i niebywale się cieszę, że to miejsce żyje, podobnie jak żyje życie wielu osób może być uratowane dzięki RJForum.pl.

Mam nadzieję na nowe otwarcie, zobaczymy co da się zrobić w tej kwestii.
Niestety nie mam tyle czasu co lata temu, by ogarnąć wszelkie kwestie związane z Forum, ale cieszę się wyjątkowo(!), że możemy tworzyć razem to miejsce, szczególnie w czasie, gdy mnie nie było tutaj. Właśnie taki był cel tego Forum, tego miejsca, aby wspierać się nawzajem, pomimo braku Lekarzy/Specjalistów tutaj 24/7 - wymieniać się doświadczeniami własnymi, wymieniać się wiedzą (także spoza Polski - patrz NCCN Guidelines), edukować i przede wszystkim wspierać chorych!

Jeśli to istotne - to tak, ja też byłem chory i żyję :) To już jakby nie patrzeć, od diagnozy minęło 5863 dni czyli około 16 lat :)

Pozdrowienia,
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3983
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Ratunek Forum! - zbiórka na zachowanie Forum w Interneci

Postprzez PiotrekzŁodzi » 22 Kwi 2024, 10:32

Fajnie, że wróciłeś i wszystko u Ciebie w porządku :)
Dzięki za to forum, ogromnie mi pomogło i pomaga dalej ;)
PiotrekzŁodzi
 
Posty: 139
Rejestracja: 26 Gru 2023, 18:28

Poprzednia

Wróć do Ważne informacje forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość