Co teraz ?

Przeczytaj zanim napiszesz czyli regulamin, zasady, ważne ogłoszenia i ogólnodostępne informacje od redakcji.

Co teraz ?

Postprzez Adrian » 18 Mar 2023, 12:07

Dzień dobry ,jestem po usunięciu prawego jądra .Mam 32 lata
Rozpoznanie , nowotwór o niepewnym lub nieznanym charakterze męskich narządów płciowych.
Czekam na wynik badania hist. ( usunięcie 13.03) .
Nie zrobiłem tk klatki piersiowej , brzucha, miednicy ( zalecone) muszę po otrzymaniu wyniku zgłosić się do urologa i onkologa .
Jestem zupełnie „zielony” co dalej . Jestem z Olsztyna .Proszę doradźcie ,potrzebuje onkologa aby mnie skierował na tk . Niestety w Olsztynie nie ma o tej specjalizacji lekarzy.
Dużo dobrego słyszę o Bydgoszczy. Może ktoś z was mógłby mi podać kontakt do dobrego onkologa. Będę bardzo wdzięczny .
Adrian
 
Posty: 3
Rejestracja: 18 Mar 2023, 11:45

Re: Co teraz ?

Postprzez miszcz » 18 Mar 2023, 12:44

W Olsztynie masz przychodnię onkologiczną i centrum onkologii przy szpitalu MSWiA, ale opinie są kiepskie. Bydgoszcz też wypada kiepsko. Jak chcesz dojeżdżać, to lepiej już do Warszawy mailowo umówić się z doktorem Sarosiekiem. Połączenie kolejowe jest dobre.

Gdyby był problem ze skierowaniem na TK, warto rozważyć konsultację przez serwisy typu receptonat, gdzie za pieniądze można szybko uzyskać receptę lub skierowanie na badania obrazowe. Jakby co, badanie zrobisz prywatnie. Dużo kosztuje, ale zdrowie i życie ważniejsze.
miszcz
 
Posty: 757
Rejestracja: 17 Kwi 2015, 20:37

Re: Co teraz ?

Postprzez Adrian » 18 Mar 2023, 13:10

Dziękuje za radę . Olsztyn MSWiA niestety ma problemy kadrowe , onkolodzy odchodzą a także inne specjalizacje .
Wezmę pod uwagę Warszawę i czytam na forum o Gdańsku .
Dojazd nie problemem
Zdrowie najważniejsze tak jak mówisz .
Czy już mam umawiać wizytę czy pierwszy krok to wynik hist i dopiero wizyta ?
Jeszcze kilka dni i wsiądę do samochodu i mogę działać .
Adrian
 
Posty: 3
Rejestracja: 18 Mar 2023, 11:45

Re: Co teraz ?

Postprzez miszcz » 18 Mar 2023, 14:32

Najlepiej pisz do doktora Sarosieka, on pokieruje. Skierowanie na TK można już załatwiać, będzie szybciej.
miszcz
 
Posty: 757
Rejestracja: 17 Kwi 2015, 20:37

Re: Co teraz ?

Postprzez MarcinK » 19 Mar 2023, 16:16

Część, też jestem z Olsztyna, w 2021r. październik też przez to przechodziłem. Załóż kartę dilo. Umów się do urologa najlepiej dr Lis, on wystawi Ci skierowanie na TK z kartą dilo będziesz miał szybki termin, zobacz MSWiA albo affidea. Ja leczyłem się u dr Sarosiek w Warszawie, zna się chłop na robocie. Także nie zastanawiaj się czy może Olsztyn. Podejrzewam że jakbyś zadzwonił 895398418 to szybciej Cię umówią na spotkanie z dr niż w MSWiA do urologa. Onkolodzy w Olsztynie słabi w rj. Przy mnie pani onkolog czytała z książki jakie leczenie może mi zaproponować.
MarcinK
 
Posty: 21
Rejestracja: 15 Lis 2021, 21:53

Re: Co teraz ?

Postprzez Adrian » 20 Mar 2023, 22:56

Dr Lis już w MSWiA już nie pracuje . Byłem u niego ( obecnie jest wolnym strzelcem bez kontraktu ) . Założę kartę , dziękuje za radę . Ostatecznie konsultował mnie dr Purpurowicz , szybka reakcja , pomoc i zabieg. Urologa już mam . Problem to tk i onkolog . Jeszcze dwa tygodnie do wyniku . Wszystko to trudne jest . Skorzystam z kontaktu Warszawskiego .
Adrian
 
Posty: 3
Rejestracja: 18 Mar 2023, 11:45


Wróć do Ważne informacje forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości