Przerwanie leczenia.

Przeczytaj zanim napiszesz czyli regulamin, zasady, ważne ogłoszenia i ogólnodostępne informacje od redakcji.

Przerwanie leczenia.

Postprzez Tomaszek.ad » 27 Mar 2023, 19:48

Witam. Oto wynik mojego jądra. Lekarz zalecił mi chemie 5xcodziennie co 3 tygodnie i cotygodniowo blomecyna. Aktualnie po pierwszych 5 dniach czuje się jak wrak. Guz nie zajął nawet węzłów chłonnych i klasysikuje się jako ten 1 stopnia. Lepiaj udać się do onkologa prywatnie w celu ustalenia czy chemioterapia jest w ogole potrzebna, lub czy nie mozna zastapic tego konsultacjalmi + rezonansami co x czasu? Nie wyobrazam sobie przebywac 3 miesiecy w takim stanie jak po tych 5 dniach. Markwry po usunieciu jądra w normie.
Tomaszek.ad
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 Mar 2023, 16:56

Re: Przerwanie leczenia.

Postprzez tobson85 » 27 Mar 2023, 21:22

Cześć
Żeby się odnieść przepisz proszę wyniki wraz z datami:
1. Markery przed i po operacji usunięcia jadra
2. Wynik badania histopatologicznego
3. Opis tomografii komputerowej.
Tylko wtedy będziemy mogli coś więcej powiedzieć.
Gdzie się leczysz?
Trzymaj się i pozdrawiam
Tobiasz
teratoma immaturum, carcinoma embryonale 80%, seminoma, IGCN / CS IIA / 3xBEP - 4 WSK Wrocław 6.05.2016 - 05.07.2016
tobson85
Przyjaciel Forum
 
Posty: 1259
Rejestracja: 06 Lip 2016, 21:52
Miejscowość: Wrocław

Re: Przerwanie leczenia.

Postprzez miszcz » 28 Mar 2023, 12:19

Napisz więcej. Objawy przejdą za kilka dni - też przechodziłem załamanie nerwowe podczas chemii. Musisz sobie powiedzieć, że to kilka dni wlewów, dwie dolewki, trochę skutków ubocznych, a przed tobą całe życie.
miszcz
 
Posty: 757
Rejestracja: 17 Kwi 2015, 20:37


Wróć do Ważne informacje forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości