PROMOCJA FORUM - PLAKATY DO ROZWIESZANIA W CAŁEJ POLSCE

Przeczytaj zanim napiszesz czyli regulamin, zasady, ważne ogłoszenia i ogólnodostępne informacje od redakcji.

PROMOCJA FORUM - PLAKATY DO ROZWIESZANIA W CAŁEJ POLSCE

Postprzez acidtekk » 21 Mar 2012, 20:37

Witam Wszystkich!!! :mrgreen:

Wspólnie i w porozumieniu z TROLLem udało się zorganizować 300 szt. plakatów promujących RJFORUM.pl :twisted: . Plakaty przeznaczone są do dystrybucji pomiędzy forumowiczami, którzy mają chęć pomóc w jego promocji poprzez rozwieszenie ich w swoich lokalnych centrach onkologii, szkołach, uczelniach, jednostkach wojskowych itp., jednym słowem w miejscach gdzie przebywa sporo mężczyzn, którzy mogli by się dowiedzieć o FORUM. Miejmy nadzieję, że plakaty pomogą uświadomić mężczyzn o konieczności samokontroli jąder, a także pomogą potrzebującym dotrze do miejsca w którym znajdą pomoc. Po rozmowie z TROLLem doszliśmy do wniosku, że będę rozsyłał plakaty w ilości 5-10 sztuk do osób deklarujących chęć pomocy. Plakaty będę wysyłał po uprzednim przesłaniu kwoty odpowiadającej kosztowi przesyłki pocztowej na moje konto, którego detale podam w wiadomości prywatnej do chętnych forumowiczów.

Plakaty mają rozmiar A3, ich zdjęcia wrzucę jutro po odbiorze od kuriera :D ;]

:twisted: Mamy nadzieję na szeroki odzew z każdego zakątka Polski!!!! i udaną promocję instytucji jaką jest to FORUM w każdym możliwym zakątku Naszego Kraju. :twisted:
Pozdrawiam!!!
Ostatnio edytowany przez acidtekk, 22 Mar 2012, 10:06, edytowano w sumie 1 raz
acidtekk
 
Posty: 262
Rejestracja: 28 Gru 2011, 13:10

Re: PROMOCJA FORUM - PLAKATY DO ROZWIESZANIA W CAŁEJ POLSCE

Postprzez czarli » 22 Mar 2012, 10:04

Witaj,

wchodzę w to!

pozdrawiam
czarli
 
Posty: 200
Rejestracja: 01 Paź 2011, 13:39

Re: PROMOCJA FORUM - PLAKATY DO ROZWIESZANIA W CAŁEJ POLSCE

Postprzez troll » 22 Mar 2012, 14:22

Witajcie,

Potwierdzam, dzięki inicjatywnie acidtekka i przyjaciół udało się przygotować 300 plakatów, które chcielibyśmy rozesłać w najdalsze zakątki Polski, wszędzie tam, gdzie są młodzi mężczyźni a opieka onkologiczna nie jest na takim poziom jakbyśmy sobie życzyli...

Zasada jest taka:
PLAKATY SĄ DARMOWE (dziękuję acidtekk! :D )
PROSIMY JEDYNIE O POKRYCIE KOSZTÓW PRZESYŁKI

Każda chętna osoba proszona jest o napisanie w temacie miejsca (miejscowości) w którym zawisną plakaty oraz przybliżonej liczby plakatów jaką jest w stanie powiesić :)

Niedługo także szczegółowe informacje o kosztach wysyłki (pewnie grosze :) ) i zdjęcie świeżutkich, ciepłych plakatów!

Serdecznie zapraszam, to dla nas wielka pomoc z Waszej strony!
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: PROMOCJA FORUM - PLAKATY DO ROZWIESZANIA W CAŁEJ POLSCE

Postprzez acidtekk » 22 Mar 2012, 18:24

Cześć,

Plakaty już dotarły, są naprawdę profesjonalnie zrobione. Jutro wrzucę zdjęcia, bo odbierałem w pracy, a tam brak aparatu. Podejdę też na pocztę z pakietem dla TROLLa, to poznam łączną cenę nadania, ale to raczej sprawa kilku złotych. Jak pisaliśmy plakatów jest trzysta, więc sporo miejsc można okleić :) Jak pisał TROLL wpisujcie tu: kto, ile i gdzie :mrgreen: Potem odpiszę na PM i podam dokładne namiary, a zaraz po otrzymaniu wpłaty wysyłam plakaty.

Mam nadzieję, że odzew będzie znaczny, a to forum pomoże każdemu kto tej pomocy potrzebuje.

Pozdrawiam
acidtekk
 
Posty: 262
Rejestracja: 28 Gru 2011, 13:10

Re: PROMOCJA FORUM - PLAKATY DO ROZWIESZANIA W CAŁEJ POLSCE

Postprzez skrobidecha » 23 Mar 2012, 00:06

witam
ja bartdzo chetnie przyłacze sie do akcji.mam mozliwość zareklamowania forum w Wejherowie skad pochodze oraz w Gdańsku w Wojewódzkim centrum onkologii gdzie sie lecze.mam wizyte w piątek za tydzień wiec do tego mamy czas.lekarz u którego sie lecze to dr.Krzysztof Adamowicz którego polecam zresztą Trol rownież go poleca na naszym forum.jeśli mozesz podeślij mi ze 4 szt.postaram sie wszystkie rozwiesić w odpowiednich miejscach.czekam na pw
pozdrawiam
skrobidecha
 
Posty: 101
Rejestracja: 17 Mar 2011, 19:15

Re: PROMOCJA FORUM - PLAKATY DO ROZWIESZANIA W CAŁEJ POLSCE

Postprzez czarli » 23 Mar 2012, 10:02

Witam!

z mojej strony plakaty zawisną w Chojnicach, Człuchowie oraz W Czarnem gdzie jest jednostka wojskowa:) Może jeszcze w jakiś mniejszych placówkach. Myślę, że 10szt uda mi się dobrze rozdysponować.
Czekam na kontakt.

pozdrawiam
czarli
 
Posty: 200
Rejestracja: 01 Paź 2011, 13:39

Re: PROMOCJA FORUM - PLAKATY DO ROZWIESZANIA W CAŁEJ POLSCE

Postprzez daniel » 25 Mar 2012, 00:00

Chetnie przyłączę się do tej akcji, mogę przywiesić plakaty w Rzeszowie np. na wszystkich uczelniach plus szpitale.
Pozdrawiam
daniel
 
Posty: 111
Rejestracja: 19 Lut 2011, 20:35

Re: PROMOCJA FORUM - PLAKATY DO ROZWIESZANIA W CAŁEJ POLSCE

Postprzez troll » 26 Mar 2012, 23:31

A ja pozwolę sobie zrobić małą listę miejsc, gdzie plakaty zawisną :)

Wejherowo (skrobidecha)
Gdańsk (skrobidecha)
Chojnice (czarli)
Człuchów (czarli)
Czarne (czarli)

Rzeszów (daniel)
Warszawa (troll)
Częstochowa (troll)

Szczecin (acidtekk)
Łódź (romi)
Płońsk (andrzej)
Jelenia Góra (arek)
Zgorzelec (arek)

Poznań (Łukasz)

Dzięki za odzew i czekamy na więcej! :)

Na zielono plakaty które dotarły :)
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: PROMOCJA FORUM - PLAKATY DO ROZWIESZANIA W CAŁEJ POLSCE

Postprzez acidtekk » 27 Mar 2012, 07:21

Ja nieskromnie dodam (Szczecin) ;]

Dziś popołudniu odzew do chętnych z detalami.

Dzięki raz jeszcze !!!
acidtekk
 
Posty: 262
Rejestracja: 28 Gru 2011, 13:10

Re: PROMOCJA FORUM - PLAKATY DO ROZWIESZANIA W CAŁEJ POLSCE

Postprzez romi » 27 Mar 2012, 12:18

i Łódź
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46

Następna

Wróć do Ważne informacje forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron