[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Rak jądra - www.RJForum.pl - polskie forum • Zobacz temat - PROMOCJA FORUM - PLAKATY DO ROZWIESZANIA W CAŁEJ POLSCE - rak, nowotwór, jądra, rokowania, przerzuty, chemioterapia, BEP, leczenie

PROMOCJA FORUM - PLAKATY DO ROZWIESZANIA W CAŁEJ POLSCE

Przeczytaj zanim napiszesz czyli regulamin, zasady, ważne ogłoszenia i ogólnodostępne informacje od redakcji.

Re: PROMOCJA FORUM - PLAKATY DO ROZWIESZANIA W CAŁEJ POLSCE

Postprzez czarli » 02 Kwi 2012, 19:35

hej,

moje też dotarły:)

pozdrawiam
czarli

Postprzez romi » 03 Kwi 2012, 19:12

Do mnie do dzisiaj nie dotarły :(
romi

Postprzez acidtekk » 04 Kwi 2012, 09:59

Romi - wysłane razem z Arka i Czarliego, więc powinny być lada moment :ugeek:
acidtekk

Postprzez romi » 04 Kwi 2012, 23:59

Dotarły. Dziękuję
romi

Postprzez skrobidecha » 06 Kwi 2012, 07:23

moje nadal nie doszły.jak zwykle poczta nie daje rady przed świętami.
skrobidecha

Postprzez arek » 11 Kwi 2012, 21:19

Muszę o tym napisać, bo inaczej się uduszę:)
Kiedy dziś przybyłem do szpitala wojewódzkiego w Jeleniej Górze, w celu rozwieszenia naszych plakatów, dowiedziałem się, że z powieszeniem ich na głównych korytarzach może być problem, to jest ogólny zakaz rozwieszania tego typu plakatów.. Niestety nie miałem możliwości osobistej rozmowy z dyrektorem, ale sekretarka poprosi go o zgodę i liczy na jego pozytywną decyzję. Jednak ogólnie jest zakaz :roll: Pani tłumaczy się odpowiedzialnością za publikowane treści...
Rozumiem, gdyby to była reklama ziółek babci Marysi, czy reklama Turbo Viagry... szkoda słów...
Nie omieszkam za kilka dni podjechać i sprawdzić czy zostały powieszone, jeśli nie, to będzie fantastycznie świadczyło o władzach szpitala..
Na szczęście szefostwo poszczególnych oddziałów było dużo bardziej przychylne - ochoczo i z zaangażowaniem podchodziły do naszej inicjatywy, za co głęboki ukłon :)
Pozdrawiam!
ca embryonale (pT1N0M0) >> rok obserwacji >> 4 BEP - 4 WSK Wroc. >> RPLND - MAGODENT
Awatar użytkownika
arek

Postprzez thinkpositive » 12 Kwi 2012, 16:55

2011 - nienasieniak, IB, 2xBEP, Mazowiecki Szpital Onkologiczny we Wieliszewie
Awatar użytkownika
thinkpositive
Przyjaciel Forum

Postprzez arek » 12 Kwi 2012, 17:33

thinkpositive,
Masz rację w tym co piszesz, ALE właśnie temu że rządzą nami (decydują o ludzkim zdrowiu, życiu, edukacji etc) bezduszni urzędnicy, którzy mają łby wypchane przepisami, paragrafami i artykułami, a nie zdrowym rozsądkiem, życzliwością i chęcią pomagania innym - nasze życie zacznie stawać się koszmarem nie do zniesienia. Niestety całe nasze społeczeństwo zmierza nieustanie w tym kierunku.. Pewna garstka ludzi, którą poznałem na mojej drodze do wyzdowienia pozwoliła mi nie zatracić wiary w ludzi.
Gdyby pracownikom służby zdrowia "chciało się" rzetelnie podejść do swoich obowiązków, "chciało by się" zainteresować losem chorych nie było by dziś problemów z cutostatykami, nie było by płaczu kobiet, które nie dostały należnych leków...
szkoda słów...
ca embryonale (pT1N0M0) >> rok obserwacji >> 4 BEP - 4 WSK Wroc. >> RPLND - MAGODENT
Awatar użytkownika
arek

Postprzez bbeata84 » 12 Kwi 2012, 19:16

Witam serdecznie, chętnie rozwieszę plakaty w krakowskich szpitalach, (nie wiem czy uczelnie, uniwersytety to dobry pomysł ale uważam, że tak). Proszę o 10 szt. Kontakt podam na priv. Pozdrawiam
bbeata84

Postprzez skrobidecha » 13 Kwi 2012, 18:50

witam
moje plakaty chyba zaginęły.do dzis dnia nic nie dotarło.
skrobidecha

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ważne informacje forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości