Strona 1 z 1

OGŁOSZENIA MEDYCZNE / Badania, kontrole - terminy

PostWysłany: 02 Kwi 2012, 19:36
przez troll
Witajcie,

Romi podsunął pomysł, że dobrze byłoby stworzyć temat, gdzie można zamieszczać informacje o zamówionych terminach badań (TK, USG itd.) oraz konsultacjach (onkolog, urolog), które nie będą wykorzystane. Zdarza się, że niekiedy udaje się załatwić coś szybciej gdzieś indziej a drugi termin "przepada" a mógłby z niego skorzystać ktoś inny z Forum. Dlatego uznając, że jest to zawsze jakaś Forma pomocy oddajemy w Wasze ręce ten temat :)

Najlepiej pisać ogłoszenia wg. schematu:

RODZAJ BADANIA / MIASTO / TERMIN

Np:
TK klatki piersiowej / Warszawa - CO-I / 30.04.2012

Pozdrawiam

Re: OGŁOSZENIA MEDYCZNE / Badania, kontrole - terminy

PostWysłany: 02 Kwi 2012, 22:23
przez romi
TK klatki piersiowej i brzucha (zresztą można zmienić na coś innego), ŁÓDŹ szpital im. Pirogowa 09.05.2012. Mają nowy sprzęt i dobrych lekarzy radiologów, badanie przeprowadzają sprawnie i szybko, wszystko razem trwa około 1 godziny. Żeby nie blokować terminu będę czekał na chętnego do połowy kwietnia, później zrezygnuję z terminu.
Pozdrawiam

Re: OGŁOSZENIA MEDYCZNE / Badania, kontrole - terminy

PostWysłany: 17 Gru 2012, 14:31
przez danek
Z racji tego, że nie potrzebujemy już środowej konsultacji w Wieliszewie ( po pierwsze dlatego, żę mamy nadzieje, że w Bydgoszczy sprawy potoczą się pomyślnie,a po drugie dlatego, że mąż i tak chyba do środy będzie tutaj w szpitalu) zwracam się z propozycją:

CZY JEST KTOŚ CHĘTNY NA WIZYTE W WIELISZEWIE DO DR CHAŁADAJ-KUJAWSKIEJ NA DZIEŃ 19GRUDNIA???

Jeśli tak to wtorku rana proszę o kontakt na priv. W innym przypadku we wtorek rano odwołam wizyte, by któs inny mógł jeszcze skorzystać. Pozdrawiamy

Re: OGŁOSZENIA MEDYCZNE / Badania, kontrole - terminy

PostWysłany: 12 Maj 2016, 12:50
przez pietruszka
Onkolog dr T.Sarosiek/Warszawa Magodent/17.05.2016

Witam,
Jesteśmy umówieni na prywatną konsultację do dr. Sarosieka na 17 maja, ale może ktoś potrzebuje pilnej wizyty? Także możemy odstąpić termin, zanim go po prostu odwołamy. Zaznaczam, że niestety nie jest to porada w ramach nfz, tylko płatna. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na priv.
Pozdrawiam