Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Przeczytaj zanim napiszesz czyli regulamin, zasady, ważne ogłoszenia i ogólnodostępne informacje od redakcji.

Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez redakcja » 20 Gru 2010, 01:26

Dziękujemy za zainteresowanie tematem. Jak wiecie stworzenie i utrzymanie Forum kosztuje każdą osobę, która nad nim pracuje wiele wysiłku, poświęcenia swojego wolnego czasu, nierzadko dużej wiedzy informatycznej i medycznej. Jeśli porada udzielona tutaj, na Forum była dla Ciebie pomocna lub z dobrego serca chcesz wesprzeć nasze działanie zachęcamy Cię do przekazania dobrowolnej dotacji pieniężnej w formie przelewu na rzecz Forum. Każda złotówka ma ogromne znaczenie dla utrzymania Forum w stanie w jakim się obecnie znajduje. Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy :)

Dane do przelewu:

29 1140 2004 0000 3102 6382 4951
Nazwa odbiorcy: Bre Bank SA
adres: al. Mickiewicza 10
miasto: 90-050 Łódź
tytułem: Dotacja RJForum

Każda dotacja jest anonimowa.
redakcja
Administrator
 
Posty: 32
Rejestracja: 10 Gru 2010, 23:42

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez klon » 24 Gru 2010, 15:25

Z chęcią dorzucę jakąś cegiełkę od siebie choć u mnie się nie przelewa. Osobiście uważam, że każdy grosz się liczy choćby na opłaty transferu (nie zapominając zresztą o bezinteresownym niesieniu pomocy innym w czasie wolnym).
Nie wiem jak wygląda to organizacyjnie, ale było by fajnie gdyby można było dodatkowo wspomóc forum sms-em. (np.15zł sms). Jest to przede wszystkim łatwiejsze, a po drugie nie każdy posiada konto internetowe i chce mu się biegać po pocztach. Pozdrawiam.
klon
 
Posty: 41
Rejestracja: 23 Gru 2010, 15:47

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez redakcja » 25 Gru 2010, 14:22

Prosimy pamiętać, że przekazanie dotacji na rzecz Forum nie wpływa w żaden sposób na udzielanie, bądź nie odpowiedzi na zadawane pytania. Dotacja jest po prostu pomocą w utrzymaniu tego forum.
Odnośnie premium-sms, niestety prowizja z każdego sms'a jest tak ogromna, że wysyłając sms'a 18,20 zł brutto, my otrzymalibyśmy 7 zł czyli mniej niż 50% z tego, co darczyńca chciałby nam przekazać. Zrezygnowaliśmy więc z takiej formy pomocy, na rzecz zwykłego przelewu.

Dziękujemy jeszcze raz za wszelką chęć wsparcia. Jest to dla nas bardzo ważne, że chcecie, aby takie forum wciąż istniało w polskim Internecie :)
redakcja
Administrator
 
Posty: 32
Rejestracja: 10 Gru 2010, 23:42

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez PRACUS » 08 Lut 2011, 12:13

Witam,
nie mogę jakoś doszukać się pewnych informacji niezbędnych do dokonania przelewu na rzecz Forum.
Mam więc prośbę o doprecyzowanie danych do przelewu.

W przedmiotowej informacji są podane następujące dane:
- numer konta bankowego odbiorcy: 29 1140 2004 0000 3102 6382 4951
- nazwa i szczegółowy adres banku odbiorcy: Bre Bank SA al. Mickiewicza 10, 90-050 Łódź.

W tytule transakcji oczywiście wpiszemy: dotacja (lub darowizna) na rzecz Forum "rjforum.pl"

A co powinno być wpisane w pozycji:
- Dane odbiorcy (Odbiorca): ?????

W przelewach bankowych powinna istnieć zgodność brzmienia konta bankowego i jego numeru z zapisami w umowie bankowej.

Może warto byłoby kompleksowo podać:
- numer konta bankowego odbiorcy
- nazwa i adres banku odbiorcy (nie jest wymagany szczegółowy adres)
- odbiorca (nazwa i ewentualnie adres, lecz niekoniecznie)
- tytuł transakcji

Uważam, że to ułatwiłoby potencjalnym darczyńcom dokonywanie wpłat na rzecz tego Forum.
Pozdrawiam serdecznie.
PRACUS
 
Posty: 7
Rejestracja: 05 Lut 2011, 14:19

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez troll » 08 Lut 2011, 17:53

Witam,

W polu dane odbiorcy wystarczy wpisać nazwę banku tj w polu nazwa odbiorcy: BreBank S.A., adres: al. Mickiewicza 10, miasto: 90-050 Łódź.

Pozdrawiam :)
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez PRACUS » 08 Lut 2011, 21:05

Witam,
dzięki za doprecyzowanie danych. Teraz już wiem jak przygotować dyspozycję przelewu.
Pozdrawiam
PRACUS
 
Posty: 7
Rejestracja: 05 Lut 2011, 14:19

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez klon » 14 Lut 2011, 17:40

Przy okazji Walentynek przysłowiowy "grosik" poszedł przelewem. :D Zachęcam wszystkich do pomocy przy utrzymaniu tej wspaniałej inicjatywy jaką jest to forum.
klon
 
Posty: 41
Rejestracja: 23 Gru 2010, 15:47

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez troll » 14 Lut 2011, 20:00

Witam,

To dosłownie i w przenośni wyraz miłości dla Forum :) Dziękujemy!

Pozdrawiam
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez redakcja » 28 Mar 2011, 22:32

Przyszedł czas na małe podsumowanie sumy, którą otrzymaliśmy od Was. W dotychczasowym okresie obdarzyliście nas wielkim zaufaniem, które zaowocowało przekazaniem na nasze cele 245 zł. Kwota ta pozwoli sfinansować domenę, koszt pozycjonowanie strony, jej optymalizacji a także pokryć koszty związane z utrzymaniem strony na serwerze. Naturalnie kwota ta nie jest wystarczająca do pokrycia wszystkich kosztów, które generowało i generuje powstanie i utrzymanie tej strony w Internecie, oczywiście całą pozostałą kwotę pokrywają środki prywatne właściciela :)

Dziękujemy Wam za Waszą hojność! Nasza społeczność, którą tworzy każdy z użytkowników tego Forum jest jedyną w Polsce taktującą o nowotworach jądra. Dzięki tak wspaniałym ludziom jak Wy, nierzadko właśnie w czasie odkrycia tego Forum przeżywającym osobiste dramaty, możemy skutecznie pomagać Wam i innym chorym, wymieniać się wiedzą - uważamy, że istnienie takiej strony jest w Polsce potrzebne.

Równocześnie zwracamy się do wszystkich mających ochotę dalej nas wspomagać - zapraszamy do przekazywania dowolnych, anonimowych dotacji na najbliższe cele. Wśród nich znajdują się:
- dalsze pozycjonowanie i optymalizacja Forum dla wyszukiwarki Google
- pokrycie bieżących kosztów utrzymania strony na serwerze
- przygotowanie testowej ankiety na temat kompetencji lekarzy w zakresie leczenia nowotworów jądra w Polsce - chcemy opracować raport na ten temat.

A w dalszym czasie
- przygotowanie pełnej ankiety dotyczącej tematu jak powyżej
- przygotowanie kampanii edukacyjnej skierowanej do mężczyzn - "Kilka słów o raku jądra"
- przygotowanie materiałów reklamowych Forum.

Zobaczymy co uda się zrobić. Na wszystko kiedyś przyjdzie na pewno pora :) Czy jest to kwestia miesiąca czy najbliższego roku - czas pokaże. Najważniejsze, że chcecie w tym uczestniczyć!

Jeszcze raz serdeczne dzięki! :mrgreen:
redakcja
Administrator
 
Posty: 32
Rejestracja: 10 Gru 2010, 23:42

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez leon30 » 29 Mar 2011, 22:53

Na ten moment jedyne co moge zrobic to wesprzec Was finansowo ale jestem pod ogromnym wrażeniem Waszej pracy na tym forum i mam nadzieję że kiedys bedzie okazja podziękować Wam osobiście za to co robicie. Mimo, że nie konsultowałem tutaj (jeszcze) swojego przypadku bardzo mi pomogły informacje, w szczególności odpowiedzi Trolla. Trzymam kciuki za Was a jak dojrzeje do coming-out to może wymyśle jakiś inny sposób podziękowania :)
leon30
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 Mar 2011, 21:14

Następna

Wróć do Ważne informacje forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości