Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Przeczytaj zanim napiszesz czyli regulamin, zasady, ważne ogłoszenia i ogólnodostępne informacje od redakcji.

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez troll » 30 Mar 2011, 00:05

Witaj,

Pamiętaj, że mając jakiekolwiek wątpliwości - pytaj. Wciąż jesteś anonimowy, w końcu jeszcze się nie ujawniłeś :) Za wszelkie wsparcie Twoje i innych ludzi dobrej woli serdecznie w imieniu całej społeczności Forum - dziękuję!

Nawiasem niedługo nowe funkcjonalności zgodnie z tym co pisała "redakcja".

Pozdrawiam
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez klon » 24 Kwi 2011, 11:04

Przy okazji ŚWIĄT WIELKANOCNYCH, mały datek od króliczka poszedł przelewem. Wszystkiego najlepszego a przede wszystkim zdrówka wszystkim forumowiczom życzy K.Ś. klon
klon
 
Posty: 41
Rejestracja: 23 Gru 2010, 15:47

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez troll » 24 Kwi 2011, 11:20

Witam,

Dziękujemy króliczku Klonie :D Przy okazji życzę Ci zdrowych, spokojnych i radośnie spędzonych świąt Wielkiej Nocy :)

Pozdrawiam
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez klon » 27 Sie 2011, 16:25

Przesyłam kolejną cegiełkę. Pozdrawiam i zachęcam wszystkich :D
klon
 
Posty: 41
Rejestracja: 23 Gru 2010, 15:47

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez redakcja » 29 Sie 2011, 21:02

Witajcie. Dziękujemy wszystkim użytkownikom, którzy wspomagają Forum swoimi datkami. Dzięki Waszym pieniążkom przekazanym na działalność Forum, możemy opłacić domenę, serwer oraz pokryć koszta bieżącego pozycjonowania strony. Do tej pory, dzięki Waszym hojnym datkom udało się pokryć wszystkie planowe wydatki z zapasem 35 zł, które przeznaczymy na akcję reklamową Forum na terenie woj. śląskiego. Niestety nie mamy możliwości dotrzeć do innych miejsc w Polsce, dlatego wszystko w Waszych rękach (plakaty do wydrukowania dostępne są tutaj: viewtopic.php?f=5&t=59). Natomiast niedługo pojawi się nowa wersja plakatu. Cierpliwości :) Tak jak wspominaliśmy, przygotowana została ankieta, niestety tym razem możliwości czasowe nie pozwoliły nam zrealizować je w formie interaktywnej. Niemniej, gdyby ktoś z Was chciał ją wypełnić w ramach wersji testowej, zapraszamy :) Niedługo pojawi się temat odnośnie ankiety.
redakcja
Administrator
 
Posty: 32
Rejestracja: 10 Gru 2010, 23:42

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez klon » 22 Lis 2011, 20:03

Raz na jakiś czas coś tam dorzucam się do tej fajnej inicjatywy jakim jest forum. Zachęcam też innych użytkowników do tego. Jest nas coraz więcej w tej naszej społeczności więc i możliwości jest więcej :D .
klon
 
Posty: 41
Rejestracja: 23 Gru 2010, 15:47

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez redakcja » 24 Lis 2011, 13:22

Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie, które udzielacie naszemu Forum. Niedługo zbliża się termin ponownego opłacenia domeny Forum, miejsca na serwerze. Fundusze zebrane do tej pory pozwoliły opłacić wszystkie niezbędne należności i część wykorzystanego transferu. Mamy nadzieję, że Wasze wsparcie wciąż będzie tak wspaniałe, to Forum istnieje dzięki Wam!

Zespół RJForum
redakcja
Administrator
 
Posty: 32
Rejestracja: 10 Gru 2010, 23:42

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez redakcja » 24 Lis 2011, 13:23

Przypominamy także numer konta, na które można wpłacać wszelkie dotacje dla Forum.

Dane do przelewu:

29 1140 2004 0000 3102 6382 4951
Nazwa odbiorcy: Bre Bank SA
adres: al. Mickiewicza 10
miasto: 90-050 Łódź
tytułem: Dotacja RJForum

Każda dotacja jest anonimowa.
redakcja
Administrator
 
Posty: 32
Rejestracja: 10 Gru 2010, 23:42

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez cleo » 12 Gru 2011, 12:54

Z Okazji Zbliżających się Świąt równiez dorzuciłam "przysłowiowy grosik" przelewem w ramach wdzięczności za bezcenną pomoc udzielaną tutaj mojemu mężowi i innym użytkownikom. Oby jak najwięcej TAKICH GROSIKÓW splywało bo robicie tutaj naprawdę kawałek dobrej roboty, udzielając tak wielkiego wsparcia wszystkim potrzebujacym. Mija czas choroby, wracamy do codzienności, ale chyba mimo wszystko nikomu z nas nie są obce tzw "dołki psychiczne" , a dzieki WAM mozna jakoś funkcjonować. No:) To sie rozpisałam :)

WESOLYCH ŚWIĄT !!! ;)
cleo
 
Posty: 24
Rejestracja: 20 Sie 2011, 09:00

Re: Dotacja/darowizna na rzecz Forum

Postprzez acidtekk » 29 Gru 2011, 17:00

To i ja dorzucę cegiełkę na dobry początek nowego roku.

NAJLEPSZEGO!!!
acidtekk
 
Posty: 262
Rejestracja: 28 Gru 2011, 13:10

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ważne informacje forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości