Movember Kraków

Przeczytaj zanim napiszesz czyli regulamin, zasady, ważne ogłoszenia i ogólnodostępne informacje od redakcji.

Movember Kraków

Postprzez MęskieSprawy » 14 Lis 2013, 15:07

Witam,
Nazywam się Iga Wąsowska, jestem koordynatorem projektu Męskie Sprawy Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny. Jestem również pielęgniarką. Organizuje w Krakowie akcję Movember, znana na całym świecie. Polega ona na zapuszczaniu wąsów i brody przez cały miesiąc w ramach solidarności z chorymi na raka jądra i prostaty oraz przede wszystkim aby zwiększyć świadomość młodych mężczyzn. Dzięki wielu akcjom edukacyjnym i dzięki rozpowszechnianiu tej akcji coraz więcej mężczyzn wie jak samobadać jądra i gdzie się zgłosić w razie wykrycia guzka. Organizuje finał w ostatnich dnach listopada gdzie odbędzie sie cykl wykladów, akcja edukacyjna, podsumowanie akcji, dyskusje. Chciałabym bardzo serdecznie zaprosic Państwa do udziału. Zależy mi aby na tym finale znalazły sie osoby które przeszły raka jądra albo prostaty i które zechciałyby podzielić się swoimi przeżyciami i doświadczeniami. Na pewno tknie to młodych mężczyzn do profilaktyki tychże nowotworów. Zapraszam również Panów którzy są zaangażowani w akcję Movember w Krakowie aby zaszczycili nas swoją obecnością. Jako że nie ma jeszcze dokładnego miejsca i czasu finału zostawiam swojego maila i nr telefonu i bardzo proszę o kontakt wszystkich zainteresowanych pomocą w akcji. Zostawiam również linka do strony facebookowej akcji Movember.
https://www.facebook.com/pages/Movember ... 47&sk=info
Pozdrawiam i z góry dziękuję za współpracę

troll/ Prywatny kontakt usunięty
MęskieSprawy
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 Lis 2013, 14:43

Re: Movember Kraków

Postprzez troll » 14 Lis 2013, 17:32

Witaj,

Jak już zawitałaś na Forum może warto byłoby napisać coś więcej o Waszej akcji? Forum nie jest tablicą ogłoszeniową i jednorazowe pojawienie się nie wróży nic dobrego. Liczymy na Ciebie :)

Pozdrawiam
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Movember Kraków

Postprzez Diabeł » 14 Lis 2013, 23:49

Witajcie,

z tego co widziałem to aktywnie w tą akcję zaangażowali się dziennikarze sportowi z canal +. Akcja polega na nie goleniu wąsów przez cały listopad, w myśl hasła "nie gol wąsów dla jaj" :) Fajna sprawa, w szczytnym celu - profilaktyki nowotworów prostaty i jąder.
P.S. z tego co słyszałem w radiowej trójce ta akcja dotyczy wyłącznie zapuszczania wąsów, nie brody. Ja mam to i to, więc jakby co to jestem gotowy :)

Pozdrawiam.
Diabeł
 
Posty: 75
Rejestracja: 16 Mar 2013, 23:31


Wróć do Ważne informacje forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości