Chyba Wymacałem :)

Działania profilaktyczne oraz diagnostyka nowotworów jądra.

Chyba Wymacałem :)

Postprzez Awdj » 28 Kwi 2024, 05:23

Witam Jestem Adrian mam 35 lat, i niestety chyba wymacałem coś w jądrze lewym o co chodzi dokładnie, jądra mam symetryczne, ale przez ostatnie 6 lat miałęm problem z lewym jądrem bo bolało albo pojawiały się stane zapalnym, wiem powinien iść odrazu do urloga, ale 1 dzień i wszystko przechodziło, myślałem że to z powodu jedzenia dużej ilości jajek albo braku dziewczyny, masturbacja pomagała, Lecz przejdę do sedna w tamtym tygodniu odkryłem guzka którego jak naciskam do boli mnie tak jak opisywałem wcześniej, Guzek nie jest na jądrze tylko jest jak jakby na tej nitce wiecie o co mi chodzi, jak założę ciasne spotkanie po prostu ten guzek uderza czasami o jądro i powstaje ból, jakby nie patrzec od dzieństwa miałem problem z jądrami. W poniedziałem ide do lekarza ogolnego po skierowanie do urologa, co teraz ? też raka mam ? dodam że załatwiam sie normalnie z wytryskiem tez nie ma problemu, tylko w srodku czuje taka kulkę którą jak naciskam to po prostu mnie boli objaw mam od środy tamtego tygodnia. Do tej pory zawsze jak sobie sprawdzałem siebie zawsze miałem czysto i nie mogłem dojść do tego dlaczego czasami tkaie rzeczy się dzieją.
Awdj
 
Posty: 2
Rejestracja: 28 Kwi 2024, 05:11

Re: Chyba Wymacałem :)

Postprzez PiotrekzŁodzi » 28 Kwi 2024, 07:34

USG u doświadczonego urologa może tylko odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Z opisu to raczej nie jest rak jądra, ale niezależnie od tego idź i sprawdź co to konkretnie jest.
PiotrekzŁodzi
 
Posty: 152
Rejestracja: 26 Gru 2023, 18:28

Re: Chyba Wymacałem :)

Postprzez Awdj » 29 Kwi 2024, 15:47

Dostałem termin na 14 Maja :), szczerze to stresuje mnie ten fakt, ale czuc się dobrze czuje nic mnie nie boli, chyba że założę ciasne spodnie i jajko się zderzy z tym guzkiem bardziej krostą bym powiedział bo jak naciskam to czuje płyn w środku tego czegoś niż twardość
Awdj
 
Posty: 2
Rejestracja: 28 Kwi 2024, 05:11


Wróć do Profilaktyka i diagnostyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości