Implant jądra Warszawa i okolice

Działania profilaktyczne oraz diagnostyka nowotworów jądra.

Implant jądra Warszawa i okolice

Postprzez kantare » 03 Lut 2016, 14:59

Witajcie , dodam na wstępie że mam 21 lat i jestem po usunięciu jednego jądra ,wiem że były już na forum tematy o implant jądra , ale były one dawno temu i nie było tam informacji których szukam ,chodzi mi o stan aktualny .Mam do Was pytanie najlepiej do tych co wykonywali taki zabieg , ale nie tylko .Otóż od jakiegoś czasu rozglądam się na klinikami w Warszawie wykonującymi zabieg protezy jądra i nie mogę znaleźć nic sensownego :roll: .

Rozumiem , że nie jest to zabieg wykonywany często nie oszukujmy się , ale czy ktoś z Was mógłby polecić mi jakąś sprawdzoną klinikę lub jakiegoś dobrego chirurga który zna się na tym co robi i zrobi to dobrze z zadowalającym efektem (lub robił wam) :?: Nie chodzi mi o żadną reklamę, chcę tylko namiar na jakąś sprawdzoną klinikę lub chirurga (nie koniecznie na NFZ wiem jak to wygląda , może być prywatna) jeśli taki macie podzielcie się w temacie , a jeśli forum nie pozwoli na to napiszcie mi pw , będę wdzięczny .

Gdybyście mogli doradzić jeszcze jakie protezy są najlepsze słyszałem o ams i pofam i które są lepsze – sylikonowe ,żelowe czy może z soli fizjologicznej :?: Wolę zapytać kogoś kto wie jak to wygląda z ich perspektywy. Dokucza mi to i muszę to zmienić , liczę na Waszą pomoc ;)

Pozdrawiam Piotr
kantare
 
Posty: 4
Rejestracja: 26 Wrz 2015, 13:00

Re: Implant jądra Warszawa i okolice

Postprzez arek » 04 Lut 2016, 18:40

Witaj!
Co mogę podpowiedzieć:
Byłem w Pofamie i rozmawiałem z pracownikami, sprzedawca polecił implant silikonowy, podobno zdarzały się sytuacje w których żelowe potrafiły się rozszczelnić i potrzebny byłby kolejny zabieg. Silikonowy jest twardszy w dotyku, ale ogólnie prezentuje się naprawdę w porządku już 5,5 roku :)
Zabieg wykonywany w Szpitalu Wojskowym w Poznaniu - nie polecam.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
ca embryonale (pT1N0M0) >> rok obserwacji >> 4 BEP - 4 WSK Wroc. >> RPLND - MAGODENT
Awatar użytkownika
arek
 
Posty: 649
Rejestracja: 21 Gru 2010, 21:26

Re: Implant jądra Warszawa i okolice

Postprzez kantare » 04 Lut 2016, 21:36

Dzięki arku za opinie , zależy mi głównie nad wytrzymałością tego implantu żeby jakieś uderzenie lub wypadek nie spowodowało jego pęknięcia i ponownych zabiegów .Najlepiej żeby wytrzymał on całe życie , bez następnych wizyt u chirurga i wymian na nowe.
Do Poznania się nie wybieram ale może inni skorzystają z tej informacji ;)
Czy ktoś jeszcze z forum podzieli się swoimi opiniami na temat implantów i klinik na terenie Warszawy gdzie można wykonać ten zabieg z zadowalającym efektem ?
kantare
 
Posty: 4
Rejestracja: 26 Wrz 2015, 13:00

Re: Implant jądra Warszawa i okolice

Postprzez arek » 04 Lut 2016, 21:54

Z tego co pamiętam, to właśnie implanty silikonowe charakteryzują się największą trwałością. Myślę, że warto po więcej szczegółów zgłosić się do producenta(ów)?
Gdybyś posiadał jakieś szczegóły, podziel się nimi na forum, z pewnością komuś się przydadzą.
Mam nadzieję, że odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Hej!
ca embryonale (pT1N0M0) >> rok obserwacji >> 4 BEP - 4 WSK Wroc. >> RPLND - MAGODENT
Awatar użytkownika
arek
 
Posty: 649
Rejestracja: 21 Gru 2010, 21:26


Wróć do Profilaktyka i diagnostyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości