Pilne - kontakt do dr Stafieja

Działania profilaktyczne oraz diagnostyka nowotworów jądra.

Pilne - kontakt do dr Stafieja

Postprzez Maciupe » 19 Kwi 2016, 10:54

Witam,

Specjalnie się tu właśnie zarejestrowałam żeby zapytać czy któryś z użytkowników ma może kontakt do dr Przemysława Stafieja z Wałowej? Chodzi o telefon komórkowy. Rejestracja jest dzisiaj od 19, a ja chciałam omówić z doktorem ewentualne szybsze przyjęcie. Mój chłopak ma od kilku dni bóle podbrzusza promieniujące do kręgosłupa w części lędźwiowej. Budzi się w nocy albo jęczy od samego rana. Nie jest się w stanie na niczym skupić i ma minę jakby umierał. Może ktoś pomoże i ma kontakt do doktora? Dziękuję z góry.
Maciupe
 
Posty: 1
Rejestracja: 19 Kwi 2016, 10:47

Re: Pilne - kontakt do dr Stafieja

Postprzez troll » 19 Kwi 2016, 15:09

Witaj,

Obawiam się, że spora część lekarzy niechętnie udostępnia swój numer telefonu komórkowego. Może warto jednak próbować dostać się do doktora o 19? Czy obawiasz się, że to objaw nowotworu jądra? Może pomóc może specjalista urolog, niekoniecznie radiolog? W końcu, jeśli to bóle, które można opisać "mocniejsze niż kiedykolwiek" to najlepszym miejscem na pomoc jest Szpitalny Oddział Ratunkowy a nie wizyta prywatna. Bóle podbrzusza i okolicy lędźwiowej mogą wskazywać na wiele chorób, w tym szczególnie choroby układu moczowego - nerki, pęcherz moczowy. Bez dokładnych informacji niewiele więcej można napisać.

Pozdrawiam
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36


Wróć do Profilaktyka i diagnostyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości

cron