Czy to wznowa 2 jadro prawe i torbiel

Działania profilaktyczne oraz diagnostyka nowotworów jądra.

Czy to wznowa 2 jadro prawe i torbiel

Postprzez donaldlodz » 28 Cze 2016, 14:19

Witam
Bardzo prosze o pomoc... jakiegos specjaliste badz o kontakt do niego. Mianowicie w skrócie mowiac jestem juz po usunieciu jadra lewego, po usunieciu wezlow chlonnych oraz chemioterapii.

Minely juz 3 lata od momentu calkowitego wyleczenia a przez ostatnie 2 lata mimo wszystko mam caly czas dziwne uczucie tz. Czucia jadra tego ktore mi zostalo nie wiem jak to inaczej opisac... czuje po prostu to jadro jak pracuje... i czasem az mnie to denerwuje...

Zrobilem ostatnio badanie usg i wyszlo tak:
Jadro lewe usuniete. Prawe jadro i najadrze niepowiekszone poza drobna TORBIELA nasienna wym.8x3mm. Sploty zylne powrozkow nieposzerzone

Co to znaczy i czemu czuje to uczucie tz. Zapchania tej zyly. Sam osobiscie jak dotykam ta zyle i ja sobie macam to mnie boli.
Lekarz z usg i urolog wspolnie powiedzieli ze nie ma sie czym przejmowac wszystko jest ok...

Czy macie jakiegos lekarza ktory moze usunac ta mala torbiel nie inwazyjnie i odblokowac ta zapchana zyle sa jakies metody ???
donaldlodz
 
Posty: 3
Rejestracja: 28 Cze 2016, 13:57

Re: Czy to wznowa 2 jadro prawe i torbiel

Postprzez arek » 28 Cze 2016, 19:43

Cześć!
Jednym z najczęściej polecanych urologów u nas na forum jest doktor Wojciech Rogowski, jest ordynatorem oddziału urologii szpitala MSWiA, przyjmuje prywatnie również gdzieś na warszawie - do samodzielnego odnalezienia przez google - jeden z najlepszych specjalistów w kraju, wspaniały człowiek.
Życzę powodzenia!
Pozdrawiam!
ca embryonale (pT1N0M0) >> rok obserwacji >> 4 BEP - 4 WSK Wroc. >> RPLND - MAGODENT
Awatar użytkownika
arek
 
Posty: 649
Rejestracja: 21 Gru 2010, 21:26

Re: Czy to wznowa 2 jadro prawe i torbiel

Postprzez donaldlodz » 05 Wrz 2016, 18:37

Witam
Ogólnie wszyscy mówią, że to tylko torbiel, nie wiem już sam co o tym myśleć... Najgorsze jest to że mnie po prostu to przy dotykaniu boli, :? gdyby nie bolało nie robiłbym żadnego problemu... i nie zawracałbym głowy

A tobie kolego Arku bardzo dziękuję za podpowiedź

Pozdrawiam wszystkich i ogólnie życzę wszystkim dużo wytrwałości i podziękowania dla forum ;)
donaldlodz
 
Posty: 3
Rejestracja: 28 Cze 2016, 13:57

Re: Czy to wznowa 2 jadro prawe i torbiel

Postprzez romi » 05 Wrz 2016, 22:45

Witam
No dobrze, ale co na Twoje uwagi mówią lekarze, czy wszyscy bagatelizują sprawę tak jak to opisujesz?
Pozdrawiam
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46


Wróć do Profilaktyka i diagnostyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości