Progresja węzłowa w płucach. TIP.

Działania profilaktyczne oraz diagnostyka nowotworów jądra.

Re: Progresja węzłowa w płucach. TIP.

Postprzez mardeb76 » 03 Sie 2017, 22:44

Hej,
No tak, to zmienia postać rzeczy. Po RPLND zaburzenia lub zupełny brak ejakulacji to często występujące powikłanie. Niestety na skutek uszkodzenia nerwów współczulnych może to być już zjawisko nieodwracalne. Być może tak jest również w Waszym przypadku. Konsultacja i tak wskazana. Myślę, że lekarze z COI udzielą pełnych i wyczerpujących informacji. Pozdrawiam, Marcin.
mardeb76
Ekspert
 
Posty: 1257
Rejestracja: 15 Sie 2016, 22:26

Re: Progresja węzłowa w płucach. TIP.

Postprzez Pat&Mon » 24 Sie 2017, 11:03

Mam pytanie do osób, które korzystały lub korzystają z usług kliniki Invicta w Warszawie. Na samym poczatku pierwszego leczenia (rok 2013) własnie tam zamrozilismy nasienie. Podpisaliśmy umowę i płacimy co roku.
W tym roku pofatygowałam się z Patrykiem osobiście do Invicty celem spr czy wszystko jest OK. Byliśmy akurat w poblizu a wiedzieliśmy, że termin opłacenia składki na kolejny rok jakiś czas temu minął. W recepcji Pani recepcjonistka spytała nas czy otrzymaliśmy pismo z prośba o opłatę za kolejny rok. Nadmienilismy, że nie i co więcej że nigdy (czyli od 2013) takiego pisma nie otrzymaliśmy. Po raz kolejny (Patryk zawsze chodził tam samodzielnie i mówił że poprzednimi razami było tak samo) bardzo długo trwało wyszukiwanie danych Patryka. Gdy w końcu został odnależiony i spytaliśmy czy jest wszystko ok, usłyszeliśmy że jak najbardziej tak. Ale ja zaczęłam zadawać kolejne pytania, m.in. o to czy jestem nadal wpisana (bo tak było w 2013) jako osoba upowazniona. Pani recepcjonistka nie odnalazła moich danych więc mój niepokój się tylko pogłebiał. Pani recepcjonistka tlumaczyła się tym, że mieli reinstalację systemu i że dane „się nie zmigrowały” do nowego. Więc Patryk spytał czy w ogóle płacimy za depozyt własnego nasienia? Oczywiście w odpowiedzi usłyszeliśmy, że tak. Dodatkowo dostaliśmy plik nowej wersji umowy do wypełnienia w tym do wpsiania mnie jako osoby upoważnionej i do dostarczenia jej jak już ją wypełnimy. Spytaliśmy także o możliwość płacenia przelewem za kolejne raty w przyszłych latach ale jeszcze tego nie zrobilismy.
Co robić? Czy drążyc temat z dyrekcją klinki? Czy ktoś ma doświadczenie jak się załatwa takie sprawy? Bo szczerze my nie mamy pewności że to co opłacamy jest nasze. :(
Pat&Mon
 
Posty: 15
Rejestracja: 01 Sie 2016, 19:36

Re: Progresja węzłowa w płucach. TIP.

Postprzez Pat&Mon » 13 Mar 2018, 13:44

Hej,
Mam pytanie w sprawie programu Badamy Geny zespółu Warsaw Genomics (pod patronatem Uniwersytetu Warszawskiego). Czy ktoś z forum brał udział w takim badaniu? Zastanawiam sie nad zasadnością przeprowadzania tego badania u Patryka (dodam ze aktualne wyniki ma w normie) a ze wzgledu na koszt badania chciałabym sie dowiedzieć czy moze to badanie cos wnieść? Biorąc pod uwage cała historie jego leczenia i pojawiające sie rowniez informacje o sarkoidozie zastanawiam sie czy na przyszłość warto miec rowniez wiedzę powołując sie na tego typu badanie.
Pat&Mon
 
Posty: 15
Rejestracja: 01 Sie 2016, 19:36

Poprzednia

Wróć do Profilaktyka i diagnostyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości