Rak jądra

Działania profilaktyczne oraz diagnostyka nowotworów jądra.

Rak jądra

Postprzez henryczek6 » 09 Paź 2016, 15:27

Przypadki trafiłem na waszą stronę z forum prostaty.45 lat temu tj w 1971r stwierdzono u mnie raka jądra.Straciłem lewe jądro i jako leczenie 60 lamp kobaltowych. Leczenie wbrew straszeniu przez niektórych skuteczne. 45 lat bez żadnych problemów. Nie martwcie sie .
henryczek6
 
Posty: 2
Rejestracja: 09 Paź 2016, 15:18

Re: Rak jądra

Postprzez troll » 09 Paź 2016, 20:34

Dziękujemy za tak ważną informację. Jeśli masz ochotę napisać więcej - czekamy. To będzie budująca (i bardzo ciekawa... historycznie) opowieść dla wszystkich, którzy w jakiś sposób są związani z walką z nowotworami jądra. Szczególnie mocno cieszy mnie fakt, że w tamtych czasach, nawet w Stanach Zjednoczonych (ojczyźnie nowoczesnego leczenia nowotworów jądra), wyniki leczenia chorych nie były zadowalające. Tobie się udało - jesteś wielkim szczęściarzem! :)

Gratuluję i życzę dużo zdrowia!
Pozdrawiam serdecznie!
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3983
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Rak jądra

Postprzez PRZEMCIO » 10 Paź 2016, 09:40

Byłoby to bardzo motywujące. Bo dla młodych ludzi statystyki które mówią o 5 czy 10 latach życia są mało pocieszające
PRZEMCIO
 
Posty: 29
Rejestracja: 09 Paź 2016, 19:57

Re: Rak jądra

Postprzez romi » 10 Paź 2016, 12:44

Witam
PRZEMCIO napisał(a):Byłoby to bardzo motywujące. Bo dla młodych ludzi statystyki które mówią o 5 czy 10 latach życia są mało pocieszające

Statystyki mówią nie o 5 czy 10 latach życia tylko o latach przeżycia bez nawrotu. Nie mylmy pojęć, bo to wprowadza w błąd.
Pozdrawiam
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46

Re: Rak jądra

Postprzez henryczek6 » 10 Paź 2016, 14:34

Czyli w moim przypadku przeżyłem 45 lat bez problemów. Obecnie rak powrócił ,ale prostaty.Czekam na operację,na szczęście nie rozsiał się po organiżmie /chyba/. Tym razem wystarczy połowa tych lat bez odnowy. Nie martwcie się nie jest żle. Medycyna potrafi coraz więcej. Teraz dostaniecie protezę jądra,a ja musiałem przez tytle lat być jak "makaron jednojajeczny" i też się dało. I nie traktujcie naświetlania jako środka antykocepcji bo skończycie z alimentami jak ja. Wtedy nie było badań DNA i zostałem bankomatem.Pozdrawiam i życzę zdrowia.
henryczek6
 
Posty: 2
Rejestracja: 09 Paź 2016, 15:18


Wróć do Profilaktyka i diagnostyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości