INTERPRETACJA WYNIKU

Działania profilaktyczne oraz diagnostyka nowotworów jądra.

Re: INTERPRETACJA WYNIKU

Postprzez troll » 21 Lut 2012, 20:49

Witam,

Oby dalej tak dobre wiadomości :)

Pozdrawiam!
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: INTERPRETACJA WYNIKU

Postprzez olafi » 22 Maj 2012, 13:14

Witam Wszystkich!!

I dobrych wiadomości nadszedł koniec.
W kwietniu po kolejnym badaniu Tk....okazało się że są jakieś zmiany na wątrobie. W opisie jednoznacznie nie określono jakiego typu są zmiany. 30.05 mamy badanie Peta w Bydgoszczy. Lekarz prowadzący zalecił jeszcze wykonanie rezonansu.
Powiedział nam że mogą to być zmiany po chemii. Czy jest to możliwe??
Muszę jeszcze powiedzieć że od chwili operacji mój mąż zaczął nadużywać alkoholu..Przeżył załamanie nerwowe i popadł w nałóg bo uważał że to jest "jakieś" wyjście z jego problemów. Czy to może też być powód tych zmian. Troll proszę o odpowiedź. Myślałam że ten horror mamy za sobą...niestety stało się inaczej.

Pozdrawiam
olafi
 
Posty: 23
Rejestracja: 18 Sie 2011, 13:45

Re: INTERPRETACJA WYNIKU

Postprzez troll » 23 Maj 2012, 01:02

Witam,

Zmiany po chemioterapii? Nie sądzę. Potrzebny jest cały, dokładny opis TK i świeże markery żeby coś powiedzieć. PET-CT może być jakimś rozwiązaniem problemu diagnostycznego ale nie należy bezwzględnie ufać tylko jego wynikom. Całość obrazu klinicznego wraz z badaniami obrazowymi będzie podstawą do określenia "co to takiego". Osobiście wątpię, że jest to przerzut, to tak na marginesie :)

Pozdrawiam
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: INTERPRETACJA WYNIKU

Postprzez olafi » 23 Maj 2012, 22:25

witam

Bardzo dziekuje za odpowiedz. Mam nadzieje ze to ostatnie Panskie zdanie okaze sie prawdzwie. Wierze w to. Napewno dam znac jak bedziemy mieli wyniki.

Pozdrawiam
olafi
 
Posty: 23
Rejestracja: 18 Sie 2011, 13:45

Poprzednia

Wróć do Profilaktyka i diagnostyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron