Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Działania profilaktyczne oraz diagnostyka nowotworów jądra.

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez andy89 » 25 Lut 2022, 23:52

Wróciłem na forum pod dłuższym czasie. Czy zmieniło się coś w kwestii oceny ZCO w Szczecinie? Czy jest może jakiś lekarz godny polecenia w tej placówce albo ogólnie w Szczecinie? Jestem pod obserwacją od 2018 roku. Odpukać do tej pory wszystko jest w porządku. Na kontrolę jeździłem do dr Sarosieka w Warszawie. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń jednak stało się to dla mnie coraz bardziej skomplikowane logistycznie i szukam kogoś bliżej, o ile jest ktoś warty polecenia. Z góry dziękuję za jakieś sugestie.
andy89
 
Posty: 94
Rejestracja: 05 Lip 2018, 21:13

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez piotr123 » 03 Kwi 2022, 19:12

luki napisał(a):Proszę o poprawienie danych. Dr Huras nie przyjmuje już w WSS. Można się z nią umówić w NU-MED na Warszawskiej. Nr do rejestracji to 34 399 47 00.


Numed już nie jest czynne.
Czy ktoś wie gdzie teraz przyjmuje dr Huras?
piotr123
 
Posty: 16
Rejestracja: 29 Mar 2022, 21:13

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez CRS » 20 Maj 2022, 10:59

Witam wszystkich.

Mój pierwszy post na forum. Nie mam jeszcze założonego tematu odnośnie swojego przypadku, bo jestem trzy dni po zabiegu orchidektomii i czekam na wyniki histo-pato, więc za dużo bym tam nie napisał.

Ok, to do sedna. Jestem z Gdańska. Ostatnie posty dotyczące Pomorza są sprzed 10 lat. Polecacie UCK, WCO i Wejherowo. Jeżeli chodzi o lekarzy, to Panowie doktorzy K. Adamowicz i K. Konopa. Czy coś w tych kwestiach się zmieniło? Może jest ktoś inny, kogo możecie szczerze polecić?

No i jeszcze jedna kwestia. Wg Waszych opinii mega specjalistą w tej dziedzienie jest Pan dr Sarosiek z W-awy. Moje pytanie - czy próbować dostać się do dra czy u ww. specjalistów otrzymam równie skuteczne leczenie?

Dzięki.
CRS
 
Posty: 45
Rejestracja: 20 Maj 2022, 10:28

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez CRS » 08 Lip 2022, 23:06

To odpowiem sam sobie ;)

Byłem i u dr Konopy i u dr Adamowicza. Terminy wizyt - czerwiec i lipiec 2022 r.

Jak drowi Konopie nie mam nic do zarzucenia - no może poza brakiem badania, tylko rozmowa - to uczciwie muszę powiedzieć, że dr Adamowicz to klasa wyżej. Dłuższa wizyta, dokładniejszy wywiad, obszerniejsze wyjaśnienia, badanie. Przy tym bez pośpiechu i z pełnym zrozumieniem pacjenta. Miałem wrażenie, że Panu drowi zależy na moim zdrowiu w takim samym stopniu jak mi.
CRS
 
Posty: 45
Rejestracja: 20 Maj 2022, 10:28

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez crypteq » 14 Gru 2022, 14:19

Dzień Dobry,
Czy mapa z pierwszej strony jest aktualna? przybywam z wykopu z poleceń użytkowników tamtego serwisu.
https://www.wykop.pl/link/6942359/rak-z-przerzutami-co-zaradzic/
Jestem w trakcie kompletowania przebiegu choroby i najświeższych badań, na nieszczęście to już późne stadium.
Pozdrawiam.
crypteq
 
Posty: 2
Rejestracja: 14 Gru 2022, 14:05

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez LMo » 06 Sie 2023, 12:48

Witam,
Na ile aktualne są jeszcze dane na temat placówek?

Niestety PET wykazał u mnie aktywność na węzłach i dodatkowo mam bardzo wysokie BetaHCG - 1400
18.08 mam zacząć Chemię w WCO w Poznaniu.
Jestem też w kontakcie z lekarzami z oddziału onkologii z uniwersyteckiego szpitala klinicznego w Poznaniu, o której tutaj nic nie znalazłem.
Mam mieć 3-4 cykle BEP, czy w tym przypadku szukać innej placówki, czy skorzystać z tego najszybszego terminu?
LMo
 
Posty: 5
Rejestracja: 06 Sie 2023, 00:25

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez tobson85 » 07 Sie 2023, 17:56

Cześć
Załóż proszę nowy temat w dziale „Metody terapeutyczne/dyskusja przypadków” i opisz wszystko dokładnie z wynikami badan w kolejności chronologicznej. Wtedy będziemy się mogli odnieść do Twojego przypadku.

Pozdrawiam
Tobiasz
teratoma immaturum, carcinoma embryonale 80%, seminoma, IGCN / CS IIA / 3xBEP - 4 WSK Wrocław 6.05.2016 - 05.07.2016
tobson85
Przyjaciel Forum
 
Posty: 1259
Rejestracja: 06 Lip 2016, 21:52
Miejscowość: Wrocław

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez david939 » 11 Lut 2024, 13:02

Czy w Poznaniu można zapisać się do jakiegoś onkologa na NFZ, który będzie zapisywał badania kontrolne zgodnie z wytycznymi?
david939
 
Posty: 13
Rejestracja: 08 Lut 2024, 03:27

Poprzednia

Wróć do Profilaktyka i diagnostyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości