Nasieniak pT2 / 2 x karboplatyna

Działania profilaktyczne oraz diagnostyka nowotworów jądra.

Re: Seminoma IB pT2

Postprzez justyna09000 » 13 Mar 2019, 12:43

Nie masz co się nastawiać, że będzie gorzej ;) Myślę, że będzie podobnie jak po pierwszym karbo. U męża skutki uboczne po pierwszym kursie BEP i drugim były identyczne.
Pozdrawiam
justyna09000
 
Posty: 384
Rejestracja: 25 Paź 2018, 13:27

Re: Seminoma IB pT2

Postprzez Vaporwavedream » 18 Mar 2019, 10:58

Hej, dziś od rana już w Magodencie. Czekam na drugi strzał.
Awatar użytkownika
Vaporwavedream
 
Posty: 175
Rejestracja: 04 Sty 2019, 13:51
Miejscowość: Poznań

Re: Seminoma IB pT2

Postprzez Paweł_C » 18 Mar 2019, 11:13

Powodzenia!

Życzymy jak najmniej skutków ubocznych :)
Paweł_C
 
Posty: 85
Rejestracja: 23 Lip 2018, 07:29

Re: Seminoma IB pT2

Postprzez justyna09000 » 18 Mar 2019, 14:27

Powodzenia :)
justyna09000
 
Posty: 384
Rejestracja: 25 Paź 2018, 13:27

Re: Seminoma IB pT2

Postprzez bbeata84a » 18 Mar 2019, 18:21

Powodzenia.
bbeata84a
 
Posty: 38
Rejestracja: 20 Paź 2018, 12:24

Re: Seminoma IB pT2

Postprzez Vaporwavedream » 20 Mar 2019, 12:13

Wróciłem już do domu. Na razie samopoczucie nie najgorsze.
Wyniki morfologii po pierwszym karbo, jak to określił doktor Sarosiek - znakomite, szczególnie że przyznał że pierwszy raz podawał tak dużą dawkę. Tym razem dostałem jeszcze więcej bo 1900 mg.
Zbadane miałem również próby wątrobowe. Tu niestety coś jest nie tak. AST w normie 32 min:0/max:40 ale ALT/ALAT 70 min:0/max:40. Zastanawia mnie z czym to może być związane.

Za miesiąc kontrolna morfologia. Za 3 markery i od pół roku do roku mam wykonać TK jamy brzusznej i miednicy. Ale mam podchodzić bez stresu. Miejmy nadzieję, że to powoli koniec przygody z RJ.
Awatar użytkownika
Vaporwavedream
 
Posty: 175
Rejestracja: 04 Sty 2019, 13:51
Miejscowość: Poznań

Re: Seminoma IB pT2

Postprzez Vaporwavedream » 20 Mar 2019, 12:19

Dziękuję wszystkim za słowa otuchy i wiedzę, którą mogłem od was pozyskać. Łatwiej jest przez to przejść, kiedy się wie na czym się stoi. Dziękuję również za polecenie dr Sarosieka, który jest nie tylko znakomitym lekarzem ale również super człowiekiem.
Awatar użytkownika
Vaporwavedream
 
Posty: 175
Rejestracja: 04 Sty 2019, 13:51
Miejscowość: Poznań

Re: Seminoma IB pT2

Postprzez justyna09000 » 20 Mar 2019, 21:33

Hej,
Podwyższonym AlATem się nie przejmuj. Zapewne jest to związane z leczeniem, które jednak obciąża wątrobę. Może to być też kwestia diety, niewiele potrzeba aby wynik poszedł ponad górną granicę normy ;) U męża wyniki zarówno ALAT i AST były podczas leczenia dużo powyżej normy, a miesiąc po leczeniu już wszystko w normie :) Mąż stosował Hepa Merz i Essentiale Forte, ale wyniki miał dużo wyższe niż u Ciebie. Myślę, że i bez tego wszystko u Ciebie szybko wróci do normy.
Pozdrawiam
justyna09000
 
Posty: 384
Rejestracja: 25 Paź 2018, 13:27

Re: Seminoma IB pT2

Postprzez Vaporwavedream » 30 Kwi 2019, 12:14

Już ponad miesiąc minął od drugiej karbo. Ogólnie czuję się normalnie, poza tym że chyba trochę szybciej się męczę. Od maja wracam do pracy i całe szczęście bo już zaczynam świrować. Wczoraj zaczęła mnie pobolewać przeciwna pachwina i lewe jądro po badaniu wydawało się twarde. Oblał mnie zimny pot, w 5 minut się zebrałem i pojechałem do urologa bo bym nie wytrzymał chyba psychicznie. Całe szczęście po USG stwierdził że wszystko jest ok, chociaż mi dalej wydaje się że te moje jedno jądro jest twardsze niż zwykle.
Awatar użytkownika
Vaporwavedream
 
Posty: 175
Rejestracja: 04 Sty 2019, 13:51
Miejscowość: Poznań

Re: Seminoma IB pT2

Postprzez smaug » 02 Maj 2019, 12:26

Hej,
Z doświadczenia mojego meza, moge Ci napisac, ze u niego tez dziwne rzeczy dzialy sie z pozostalym, rowniez lewym, jądrem i to dosc czesto. Mial bol w lewej pachwinie i ogolnie czesto pobolewalo go to jadro. Raz nawet tak mocno, ze juz naprawde mial czarne mysli. Nasz onkolog podejrzewal zylaki powrozka. Wyszlo,ze to nie to, zrobil dopplera, tez ok. Zalecono nam sprawdzic kręgosłup i w koncu trafilismy do bardzo dobrego fizjoterapeuty, wykladowcy z AWFu w Poznaniu, ktory ma tez doświadczenie w rehabilitacji przu chorobach onkologicznych. Wybadal meza bardzo dokladnie i u dolu pachwiny znalazl jakis punkt, ktory wcisnal w odpowiednie miejsce i bol odszedl. Okazało sie,ze to od kregoslupa i tak promieniowalo,ze odczuwane bylo w pachwinie i jadrze. Jestes chyba z Poznania, wiec w razie czego podam namiary. Gabinety Archeus Maciej Jurasz, to jest na Słowiańskiej chyba, Jezyce w kazdym razie. Czasem to tez kwestia stresu, ale warto wiedzieć, ze moze to tez byc rowniez od mięśni i jakis tam uciskow.
Pozdrawiam serdecznie i zdrowka zycze,
Asia
smaug
 
Posty: 15
Rejestracja: 11 Wrz 2012, 13:47

PoprzedniaNastępna

Wróć do Profilaktyka i diagnostyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości