guz jądra prawego 4mm

Działania profilaktyczne oraz diagnostyka nowotworów jądra.

Re: guz jądra prawego 4mm

Postprzez rjwd88 » 06 Wrz 2019, 23:33

Hej. W razie wątpliwości polecam Ci dr Beatę Szertobitow. Sam u niej byłem i szczerze mogę polecić
Pozdrawiam
rjwd88
 
Posty: 23
Rejestracja: 24 Kwi 2019, 14:13

Re: guz jądra prawego 4mm

Postprzez ZAPI » 23 Wrz 2019, 10:03

Wizyta u w/w lekarza to niestety strata czasu ( Pan z Lindleya ). Wykład co ja mogę w państwowym oddziale, brak sprzętu, terminy itd. Poza tym "jak pana bolą jądra to dlaczego do urologa to sprawa dla chirurga". Wysłuchałem i na końcu zrozumiałem dlaczego i po co to ble ble ble... dostałem kartkę z numerem na priv i dane gabinetu ze specjalizacją chirurga - urologa.
ZAPI
 
Posty: 9
Rejestracja: 10 Lip 2019, 14:47

Re: guz jądra prawego 4mm

Postprzez ZAPI » 23 Wrz 2019, 10:12

Juto idę do kolejnego urologa czekałem ta tę wizytę dość długo. Dam znać jakie będą rokowania. Niepokoi mnie fakt, że mino brania różnych leków przeciwzapalnych i na układ moczowy nadal bolą mnie jądra, mam bule w dole brzucha i inne promieniujące po nogach mimo, że badania z krwi są ok. Dziad podobno nie boli więc skąd ten ból? Prosiłem o tomograf ale podobno na tym etapie NFZ nie refunduje.
ZAPI
 
Posty: 9
Rejestracja: 10 Lip 2019, 14:47

Re: guz jądra prawego 4mm

Postprzez ZAPI » 25 Wrz 2019, 16:44

Może ja mam pecha do lekarzy a może? sam nie wiem co myśleć. Wczorajsza wizyta u urologa była mocno stresująca. Doktor w mgnieniu oka postawił diagnozę - zdrowy urologicznie do kontroli za 6 mieś - nie pytając co mi dokładnie dolega. Na pytanie dlaczego boli od kilku miesięcy? skierował mnie do chirurga i neurologa. Pokazywałem leki, które wcześniej przepisali mi urolodzy prywatnie i pytałem co dalej robić w dolegliwościach układu moczowego nic nie poradził, nic nie przepisał. Co do guza - nie rośnie, markery w normie, nie wycinamy zostawiamy czekamy - to usłyszałem.
Co radzicie bo brzuch mnie boli, jądra ciągną a ból promieniuje po nogach, pachwinie.
Czekam już od czerwca i to czekanie mnie wykańcza. Myślenie o tym czymś jest dobijające tym bardziej, że ból o tym ciągle przypomina.
ZAPI
 
Posty: 9
Rejestracja: 10 Lip 2019, 14:47

Re: guz jądra prawego 4mm

Postprzez ZAPI » 16 Gru 2019, 11:07

Źródło bólu zlokalizowane. Wystarczyło trafić do odpowiedniej osoby i wykonać TRUS. Wynika z niego, że obecnie mam niedoleczone ostre zapalenie prostaty a wcześniej kilka słabszych zwyczajnie przechodziłem ( mimo iż byłe kilka razy prywatnie u urologów ). Trafiłem do poleconego urologa i biorę leki. Do tej pory wszyscy koncentrowali się na guzie, który przecież nie boli i tak sobie żyłem od lata.
Teraz mamy dwa wątki - zapalenie w trakcie leczenia oraz guza którego obserwujemy.
ZAPI
 
Posty: 9
Rejestracja: 10 Lip 2019, 14:47

Poprzednia

Wróć do Profilaktyka i diagnostyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości