LECZENIE W GDAŃSKU - UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE

Działania profilaktyczne oraz diagnostyka nowotworów jądra.

LECZENIE W GDAŃSKU - UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE

Postprzez Teletubis1 » 11 Lis 2019, 13:01

Witam. czy ktoś z was leczył się w Gdańsku w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym - klinika onkologii i radioterapii ul. Dębinki bądź Smoluchowskiego lub w Wojewódzkim Centrum Onkologii ul Skłodowskiej również w gd.? Macie jakieś doświadczenia z tymi ośrodkami?
Teletubis1
 
Posty: 27
Rejestracja: 19 Wrz 2019, 19:34

Re: LECZENIE W GDAŃSKU - UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE

Postprzez tomson123 » 04 Sty 2020, 20:41

Witaj!

Leczę się od 2014 roku w Wojewódzkim Centrum Onkoligii w Gdańsku na al. Zwycięstwa 31/32 ( obecny COPERNICUS Podmiot Leczniczy sp. z o.o). Uważam, że to jest dobry ośrodek, godny polecenia. Przeprowadzili mnie tam przez prawie cały proces leczenia, badania profilaktyczne, chemioterapię- bardzo mi pomogli. . Kolorem zielonym, jako ośrodek dla chorych z rozpoznanym nowotworem jądra (ogólnie polecany przez forum), zaznaczone jest w Województwie Pomorskim:
1) Gdańsk- (Uniwersyteckie Centrum Kliniczne (UCK)
Klinika Onkologii i radioterapii
80-952 Gdańsk, ul. Dębinki 7 (budynki 3 oraz 6)
tel. (rejestracja) - (58) 349 22 55)
2) Wejherowo
Szpital Specjalistyczny im. Floriana Ceynowy
Poradnia Onkologii
84-200 Wejherowo, ul. Jagalskiego 10
tel. (rejestracja poradni) - (58) 572 77 94.
lek. Krzysztof Adamowicz - specjalista onkologii klinicznej

Uważam, że oba te punkty są godne polecenia. Dotychczas ośrodek, w którym się leczyłem ( byłe WCO) był zaznaczony na forum na kolor zielony, ale niestety to się zmieniło, gdyż polecany na forum lekarz, dr Krzysztof Adamowicz, mój lekarz prowadzący, już tam nie pracuje. Przyjmuje już tylko w Szpitalu Specjalistycznym w Wejherowie.
Myślę jednak, że w każdym z tych ośrodków, o których wspomniałem, uzyskasz dobrą i fachową pomoc w leczeniu.
Życzę Ci przede wszystkim zdrowia, i korzystając z okazji chciałbym Tobie i wszystkim forumowiczom życzyć Szczęśliwego Nowego Roku :)

Pozdrawiam :P
tomson123
 
Posty: 22
Rejestracja: 22 Lut 2014, 07:19


Wróć do Profilaktyka i diagnostyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości