Szczepienie covid

Działania profilaktyczne oraz diagnostyka nowotworów jądra.

Szczepienie covid

Postprzez Mefistofe85 » 19 Mar 2021, 12:35

Witam użytkowników,
W związku z bólem kręgosłupa w odcinku szyjnym w koncu zarejestrowalem się do rodzinnego. Wysłał mnie na prześwietlenie, umówiłem się ponownie, zdecydował wysłać mnie do ortopedy i powiedział że skierowanie będzie na ikp. Założyłem profil zaufany, wchodzę w skierowania a tam poza ortopeda, mam wystawione skierowanie z MZ na szczepienie jako pacjent 1b (skierowanie jakoś z 9 marca 2021). Miał ktoś z was podobny przypadek, wlew karboplatyny miałem w czerwcu 2020, chyba dlatego mnie zakwalifikowali do szczepienia. Poza tym niedługo już rok od orchidektomi, markery ok, kolejne tomografy w połowie maja. :)
Pozdrawiam
Mefistofe85
 
Posty: 18
Rejestracja: 12 Maj 2020, 19:53

Re: Szczepienie covid

Postprzez deejaay » 21 Mar 2021, 10:43

Hej,

Też mam skierowanie w systemie, ale tylko Astra Zeneca :( chyba poczekam aż pojawi się coś innego.
deejaay
 
Posty: 34
Rejestracja: 20 Kwi 2020, 12:17

Re: Szczepienie covid

Postprzez ptrowski » 29 Mar 2021, 14:09

Czesc,

mialem w zeszlym roku 1 xBEP ( czerwiec/lipiec 2020 r.).
Dostalem na IKP skierowanie na szczepienie w ramach grupy 1B.
Rekomendacje sa aby tej grupie podawac szczepionke Pfeizera lub Moderna.
Przy zapisie na szczepienie mialem podana nazwe producenta szczepionki tj. AstraZeneca.
Zdedycowalem sie mimo tego na szczepienie. Termin byl na 27.03.2021.
Po wypelnieniu w punkcie szczepien krotkiej ankiety i poinformowaniu lekarza kwalifikujacego do szczepienia ze mialem w zeszlym roku chemioterapię dopisała mi na karcie abym był szczepiony Pfeizerem i takie tez szczepienie otrzymalem. Nie wiem jak będzie w innych miejscach ale u mnie ( w Kaliszu / Wlkp) tak to wygladalo.
ptrowski
 
Posty: 4
Rejestracja: 22 Kwi 2020, 21:42


Wróć do Profilaktyka i diagnostyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości