Dlugotrwaly bol jadra - diagnoza?

Działania profilaktyczne oraz diagnostyka nowotworów jądra.

Dlugotrwaly bol jadra - diagnoza?

Postprzez raczek » 23 Lut 2012, 01:35

WItam.

Trafilem na to forum poniewaz od ponad tygodnia wystepuje u mnie dziwny bol w prawym jadrze. Jest on taki promieniujacy, pojawia sie codziennie o roznych porach. Jadro wydaje sie tez byc troche wieksze od lewego. Nie wyczuwam na nim stwardnien ani guza. Nie wiem co o tym myslec, zaczelo sie to w sumie gdy zaczalem nosic nowe dzinsy, nie wiem czy one mogly spowodowac ten bol. Od kliku dni juz ich nie nosze jednak nadal mnie boli. Ile czasu moze trwac taki bol jesli to rzeczywiscie od spodni? Czy moze to objawy raka lub innej choroby? Bede wdzieczny za wszelka odpowiedz.
raczek
 
Posty: 1
Rejestracja: 23 Lut 2012, 01:20

Re: Dlugotrwaly bol jadra - diagnoza?

Postprzez romi » 23 Lut 2012, 12:14

Witaj
Najlepiej zrobisz jak pójdziesz do lekarza po skierowanie do urologa. Po takich objawach trudno określić jaka jest ich przyczyna, może to zrobić tylko bezpośrednio lekarz, może będzie potrzeba zrobienia USG, lub innych badań. Nie czekaj, im szybciej rozwiejesz swój niepokój tym lepiej.
Powodzenia
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46

Re: Dlugotrwaly bol jadra - diagnoza?

Postprzez troll » 24 Lut 2012, 19:33

Witam,

Przez Internet nikt tego nie stwierdzi. Rzeczywiście wizyta u urologa może rozwiać wszelkie wątpliwości. Póki co myślenie o najgorszym nie ma najmniejszego uzasadnienia :)

Pozdrawiam
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36


Wróć do Profilaktyka i diagnostyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

cron