zwyżkujące AFP

Działania profilaktyczne oraz diagnostyka nowotworów jądra.

Re: zwyżkujące AFP

Postprzez annamariajopek » 25 Cze 2012, 13:17

Witam raz jeszcze .
Rozważam prywatną wizytę w szpitalu gdzie dysponują : 40-warstwowy Tomograf Komputerowy - Siemens Medical Sensation. Jest to urządzenie najnowszej generacji.

Gdy zapytałam czy zrobiliby badanie obejmujące za jednym razem klatkę piersiową, brzuch i miednicę małą, usłyszałam odpowiedz, że tak, ale musi skonsultować się z radiologiem czy takie badanie nie jest zbyt obciązające dla organizmu.
Koszt badania 1100 zł. Ale prywatnie to wynik szybciej, w szpitalu dwa tygodnie czeka się na opis.
Czy to faktycznie dobry i nowoczesny tomograf? może są nowsze ? I czy takie jednorazowe badanie naprawdę jest bardzo obciążające? Może sam brzuch wystarczy? Sama już nie wiem.
Pozdrawiam.
annamariajopek
 
Posty: 21
Rejestracja: 04 Cze 2012, 10:12

Re: zwyżkujące AFP

Postprzez troll » 25 Cze 2012, 16:33

Witaj,

W chwili obecnej nie ma złych tomografów a Siemens produkuje urządzenia na światowym poziomie - jednym słowem to nie problem :) Pozostaje kwestia czy możliwy jest u Was taki wydatek?

Pozdrawiam
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: zwyżkujące AFP

Postprzez annamariajopek » 25 Cze 2012, 16:51

Tak na szczęście tak.Wydatek jest do przejścia.Czyli taki mega Tk jest do zaakceptowania ?
annamariajopek
 
Posty: 21
Rejestracja: 04 Cze 2012, 10:12

Re: zwyżkujące AFP

Postprzez troll » 25 Cze 2012, 17:02

Witaj,

Jeśli tak szybko będzie TK wszystkich rejonów (klp+jb+mm) to jak najbardziej :)

Pozdrawiam
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Poprzednia

Wróć do Profilaktyka i diagnostyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości