Nigdy nie przypuszczałem że mnie to spotka.

Działania profilaktyczne oraz diagnostyka nowotworów jądra.

Re: Nigdy nie przypuszczałem że mnie to spotka.

Postprzez Szukamwsparcia » 09 Paź 2012, 02:24

Witam wszystkich!

Sprawa co prawda ze mna nie jest do konca wyjasniona.

Ale potoczylo sie w ten sposob ...

Rano pojechalem na MSWiA w Poznaniu ze skierowaniem od doktora proktologa z kliniki LuxMed na Roosvelta w Poznaniu (nazwisko podam pozniej, bo nie che mi sie szukac teraz). Bylem na oddziale Urologii i onkologii juz o 8.05 rano.
Pielegniarka odrazu powiedziala ze zapisy pozniej ze mam czekac i poprosila skierowanie. Jak tylko zobaczyla to powiedziala ze musi szybko do ordynatora. Ordynator pojawil sie w ciagu 10 sekund i odrazu mnie wziol do badan. Na jednej maszynie, na drugiej.

Okazuje sie ze guza zadnego niemam. Dostalem antybiotyk na dwa tygodnie i czopki.

Rowniez dostalem skierowanie na markery, ale jeszcze ich nie zrobilem. Bo jak tylko sie dowiedzialem ze ciecieodwolane wyjechalem i jestem teraz w Szwajcarii.

Jak wroce teraz wykonam markery.
A ten doktorek z LuxMedu lepiej niech mi sie wiecej nie trafia! - zle wykonal zdjecie - raz. Dwa - gdzie on ten guz wymacal?? Trzy - czy doktor ktory znalazl cos niepokojacego, ma prawo o tym nie powiedziec, a tylko napisac na skierowaniu, tak jak by to w dobie internetu moglo by pozostac tajemnica dla pacjenta?

Ja w tej chwili juz ochlonelem.

Dokoncze reszte jak wruce.

A jadro wraca do normy - nie jest juz twarde, no moze odrobine powiekszone. Ale to powiekszenie tez moze mi sie tylko wydawac, bo tyle sie naczytalem na tym forum ...

Ciesze sie ze wogole odkrylem cos nowego dla siebie. Ze jest takie wspaniale forum, gdzie naprawde mozna znalezc pomoc i sa ludzie gotowi pomoc.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Szukamwsparcia
 
Posty: 7
Rejestracja: 03 Paź 2012, 21:07

Re: Nigdy nie przypuszczałem że mnie to spotka.

Postprzez romi » 09 Paź 2012, 13:14

Szukamwsparcia napisał(a):No, już taki młody nie jestem. 32 lata. Ale jestem ... albo byłem za ambitny, ciągnęłem dwie pracy ... w Polsce i w Niemczech. Wypaliłem się za ostatnie 4 lata. Nawet ślub przekładamy już tryz lata. Wali się wszystko...

Witaj
Pamiętaj co napisałeś i powtarzaj to sobie codziennie.
Jeśli tylko potwierdzi się to co napisałeś, to należy się cieszyć. Wszystko skończy się na strachu. Niemniej badania markerów możesz zrobić - dla pewności i spokoju... i czasem możesz tu zajrzeć.
Powodzenia
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46

Poprzednia

Wróć do Profilaktyka i diagnostyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości

cron