Guz na prawym jądrze-ale mam szczęście.

Działania profilaktyczne oraz diagnostyka nowotworów jądra.

Re: Guz na prawym jądrze-ale mam szczęście.

Postprzez tiger73 » 27 Lis 2015, 23:28

Po przemyśleniach i konsultacjach z lekarzami zdecydowałem się na chemię (3 x BEP).
Zacząłem 19 listopada .W czasie brania chemii przez 5 dni było spoko,ale w domu przeleżałem w łóżku 2 dni z bólem głowy,mdłościami i ogólnym osłabieniem.Wczoraj byłem na wlewce bleomecyny i też czułem się fatalnie(gorączka 37,9
ból głowy i osłabienie)
Dzisiaj wreszcie jest dobrze,apetyt dopisuje i czuję się ok,tylko w uszach mi co jakiś czas piszczy.
Od 2013 leczę się też na zakrzepicę i brałem Warfin ale przy chemi pani doktor zamieniła mi to na zastrzyki clexane które robię sobie do brzucha.
Dostałem także zastrzyki Nivestim 5 szt,czy po nich można być osłabiony?Wczoraj byłem słaby ,ale nie wiem czy po bleomecynie czy po Nivestimie.
tiger73
 
Posty: 50
Rejestracja: 07 Lut 2013, 09:54

Re: Guz na prawym jądrze-ale mam szczęście.

Postprzez romi » 27 Lis 2015, 23:57

Witam
Te zastrzyki Nivestim mają bardzo szeroki wachlarz skutków ubocznych, także możesz odczuwać zmęczenie, osłabienie, ból mięśni, kości itd.
Poza tym dochodzą jeszcze skutki uboczne samej chemioterapii. O szumach i piskach w uszach poinformuj koniecznie lekarza prowadzącego.
Pozdrawiam
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46

Poprzednia

Wróć do Profilaktyka i diagnostyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 39 gości