ból po usunięciu jądra

Działania profilaktyczne oraz diagnostyka nowotworów jądra.

ból po usunięciu jądra

Postprzez Divo » 17 Kwi 2013, 08:58

Rok temu miałem usunięte jądro, przyczyna nasienniak. Było to już drugie jądro, 12 lat temu usunięto mi pierwsze - ta sama przyczyna. Od kilkunastu dni odczuwam ból w miejscu usunięcia jądra ( czuję to tak jak bym miał za ciasne spodnie i usiadł na siodełku rowerowym- nie przenikliwy ale troche szczypie jak siedzę). Miesiąc temu miałem Robione TK a dwa miesiące temy markery, wyniki były OK. Czy ktoś może wie skąd ten ból i jaka może byc jego przyczyna. Pozdrawiam Divo
Divo
 
Posty: 5
Rejestracja: 17 Kwi 2013, 08:40

Re: ból po usunięciu jądra

Postprzez m9nika » 17 Kwi 2013, 10:08

Witam
Niestety ja nie będę wstanie podać Ci przyczynę tego bólu. Nie wiem czy któryś z ekspertów również, na podstawie tego co napisałeś.
Dobrze by było, jakbyś opisał swoją drogę zmagania się z nowotworem od pierwszej diagnozy i to w kolejności leczenia (markery, opis his-top, RTG, TK itp.). Wiem, że okres 12 lat to jest sporo do opisania. Ale może to dać ekspertom szerszy obraz i ustalić przyczynę Twoich dolegliwości.
Pozdrawiam
Zabrałeś mi tatę [*], męża ci nie oddam!
"Ty sam jesteś dla siebie największym zadaniem i twoim obowiązkiem jest dołożyć wszystkich sił, by wykonać je jak najlepiej."
Awatar użytkownika
m9nika
Przyjaciel Forum
 
Posty: 1603
Rejestracja: 17 Lut 2012, 20:07

Re: ból po usunięciu jądra

Postprzez mmajkell » 17 Kwi 2013, 14:32

mmajkell
 
Posty: 41
Rejestracja: 04 Kwi 2012, 14:16


Wróć do Profilaktyka i diagnostyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości