Zmiany w jądrze

Działania profilaktyczne oraz diagnostyka nowotworów jądra.

Zmiany w jądrze

Postprzez maestroo » 06 Mar 2014, 18:33

Witam

Problem tkwi z jądrami , boję się ,że to rak i tylko to daje mi domyślenia żeby iść do urologa.
Jądra czy tam moszna jakby się ruszały.
Głównie to lewe jądro , w dodatku po kąpieli jest niżej i jakby bardziej poziomo niż prawe , można wyczuć stwardnienie , jest to w miejscu na dole jakby na 'kancie' , ktoś mi pisał ze to narząd Guiraldesa czy najądrze.

Czasami bywa tak, że prawe jest normalne a lewe większe i jest gładkie tak jakby byłoby wypełnione czymś , tak mniej więcej to wygląda: http://i54.tinypic.com/2nvff69.jpg - zdjęcie z neta , moje jest troszkę mniejsze.

jednak po kilku chwilach wraca tak jakby do normy.
Podczas , gdy moszna się kurczy pod wpływem temperatury , to prawe się chowa , lewe również i ok , ale są sytuacje gdy jest troszkę większe.

Odczuwam też coś takiego
np lewe jądro, które swobodnie leży, nagle się podnosi do góry by za kilka chwil troszkę opaść , w momencie tego podnoszenia czuje trochę dziwne uczucie, jakby dyskomfort.

Jakieś przypuszczenia ?
maestroo
 
Posty: 1
Rejestracja: 06 Mar 2014, 18:20

Re: Zmiany w jądrze

Postprzez Adrian1975 » 06 Mar 2014, 19:44

cześć,

nic tu nie pomożemy, musi Cię zbadać urolog, który w razie czego zleci zrobienie USG moszny

pozdrawiam
Adrian
seminoma testis PT1, 4BEP w DCO, obecnie pod kontrolą w Krotoszynie
Awatar użytkownika
Adrian1975
Przyjaciel Forum
 
Posty: 1009
Rejestracja: 01 Paź 2012, 19:00
Miejscowość: Trzebnica,DLN


Wróć do Profilaktyka i diagnostyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości