Guzik Jąderka Lewego

Działania profilaktyczne oraz diagnostyka nowotworów jądra.

Re: Guzik Jąderka Lewego

Postprzez grzegorz.mista@op.pl » 08 Cze 2014, 20:26

Panowie, mam jeszcze jedno pytanie, co powiecie na sprawy seksualne.
Trzy dni po zabiegu baraszkowałem ze swoją kobietą i tak robimy to co dwa, lub trzy dni a dzisiaj mija dwa i pół tygodnia od zabiegu.
Połowa rany bardzo powoli się goi i jest napuchnięta, ogólnie pobolewa przy chodzeniu.
grzegorz.mista@op.pl
 
Posty: 51
Rejestracja: 05 Cze 2014, 20:51

Re: Guzik Jąderka Lewego

Postprzez Adrian1975 » 08 Cze 2014, 20:32

hmm,

no wiesz, zabieg trwał może krótko,ale jednak był to zabieg operacyjny i powinieneś nieco uważać bo to, że na zewnątrz nacięcie się goi i zrasta wcale nie oznacza, że tak samo jest głębiej. Musicie uważać na wysilanie się, nie możesz jakiś czas niczego dźwigać bo najzwyczajniej w świecie może grozić Ci przepuklina. Jak rana się słano goi, udaj się do chirurga, niech to obejrzy.
Adrian
seminoma testis PT1, 4BEP w DCO, obecnie pod kontrolą w Krotoszynie
Awatar użytkownika
Adrian1975
Przyjaciel Forum
 
Posty: 1009
Rejestracja: 01 Paź 2012, 19:00
Miejscowość: Trzebnica,DLN

Re: Guzik Jąderka Lewego

Postprzez grzegorz.mista@op.pl » 10 Cze 2014, 22:20

Nurtuje mnie to...

Jutro mam pobieraną krew na markery a biorę antybiotyki, mam pominąć poranną dawkę ?

Dwa ostatnie dni miałem tyle załatwiania że mi to pytanie dzisiaj zupełnie wypadło u Pani doktor...
grzegorz.mista@op.pl
 
Posty: 51
Rejestracja: 05 Cze 2014, 20:51

Re: Guzik Jąderka Lewego

Postprzez romi » 10 Cze 2014, 22:56

Witam
Wzięcie bądź nie wzięcie porannej dawki nic nie zmieni.
Pozdrawiam
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46

Re: Guzik Jąderka Lewego

Postprzez grzegorz.mista@op.pl » 13 Cze 2014, 18:46

Witam

RTG klatki piersiowej : bez widocznych zmian ogniskowych, w granicach norm.

Markery w normie.

Teraz czekam na tomografię, którą mam 25 czerwca.

Pozdrawiam.
grzegorz.mista@op.pl
 
Posty: 51
Rejestracja: 05 Cze 2014, 20:51

Re: Guzik Jąderka Lewego

Postprzez grzegorz.mista@op.pl » 17 Cze 2014, 20:18

I tak dalej sobie czekam na TK, co do wizyty u Pani onkolog ( bo o tym nie wspomniałem) stwierdziła iż, bardzo możliwe, że będzie potrzebna dawka chemii, ponieważ zrobił mi zatory w naczyniach, co za tym idzie, możliwe że się rozsiał. Od dwóch tygodni wyczuwam dziwne sprawy w okolicach żołądka i pod dolnymi żebrami, buduje się tym, że to sprawy po zabiegu :)
grzegorz.mista@op.pl
 
Posty: 51
Rejestracja: 05 Cze 2014, 20:51

Re: Guzik Jąderka Lewego

Postprzez m9nika » 18 Cze 2014, 11:15

Witam
grzegorz.mista@op.pl napisał(a):że będzie potrzebna dawka chemii, ponieważ zrobił mi zatory w naczyniach, co za tym idzie, możliwe że się rozsiał.

Na jakiej podstawie zostało to stwierdzone?
grzegorz.mista@op.pl napisał(a):Od dwóch tygodni wyczuwam dziwne sprawy w okolicach żołądka i pod dolnymi żebrami, buduje się tym, że to sprawy po zabiegu

Albo psychika płata Ci figle. Niestety z tą chorobą czekanie jest czynnikiem nierozłącznym.
Pozdrawiam
Zabrałeś mi tatę [*], męża ci nie oddam!
"Ty sam jesteś dla siebie największym zadaniem i twoim obowiązkiem jest dołożyć wszystkich sił, by wykonać je jak najlepiej."
Awatar użytkownika
m9nika
Przyjaciel Forum
 
Posty: 1603
Rejestracja: 17 Lut 2012, 20:07

Re: Guzik Jąderka Lewego

Postprzez troll » 18 Cze 2014, 13:00

m9nika napisał(a):Witam
grzegorz.mista@op.pl napisał(a):że będzie potrzebna dawka chemii, ponieważ zrobił mi zatory w naczyniach, co za tym idzie, możliwe że się rozsiał.

Na jakiej podstawie zostało to stwierdzone?

Na podstawie wyniku hist-pat :)

Pozdrawiam serdecznie
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Guzik Jąderka Lewego

Postprzez JurekO » 19 Cze 2014, 13:50

Hej Grzegorz,

Pisalem do Ciebie wiadomosc, tylko jest to moja pierwsza i ma caly czas status "do wyslania". Probowalem wyslac, status caly czas taki sam. Co do bolu brzucha, wlasnie od tego sie u mnie zaczelo. Az w koncu zrobilem USG jamy brzusnej no i sie zaczelo, bo doktor znalazl powiekszone wezly chlonne. Wiem, jake to jest czekac, to jak chcesz troche przyspieszyc sprawe i masz gdzie, to mozesz zrobic usg jamy brzusznej, na pewno nie jest takie dokladne, ale bedziesz wiedzial czy cos tam jest.

Pozdrawim,
J
Awatar użytkownika
JurekO
Przyjaciel Forum
 
Posty: 287
Rejestracja: 16 Cze 2014, 13:38

Re: Guzik Jąderka Lewego

Postprzez grzegorz.mista@op.pl » 20 Cze 2014, 23:00

Witam

Znowu zaczyna atakować mnie niepokój, na ogół, czuje się naprawdę dobrze, przez dwa tygodnie jadłem antybiotyki na zapalenie gardła i "ten lewy węzeł na szyi" pomniejszył się i zrobił miękki, lecz teraz wyczułem (chyba kolejny węzeł) też po lewej stronie, lecz nad tarczycą, dość duży, coś jak mały paznokieć :) twardy. Czekam dalej na wizytę u Pani onkolog, to drugiego lipca, zastanawiam się też nad kolejną wizytą u laryngologa...
grzegorz.mista@op.pl
 
Posty: 51
Rejestracja: 05 Cze 2014, 20:51

PoprzedniaNastępna

Wróć do Profilaktyka i diagnostyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości