Guzik Jąderka Lewego

Działania profilaktyczne oraz diagnostyka nowotworów jądra.

Re: Guzik Jąderka Lewego

Postprzez marcin s » 23 Lut 2020, 20:52

nie wiem czy to coś pomoże w rozważaniu ale moje przypadki
2016 rok nasieniak jądra lewego markery zawsze w normie
2019 rok nasieniak jądra prawego markery w normie

operacja w sierpniu po operacji jak i w październiku markery w normie w grudniu przy pierwszym badaniu LDH i AFP norma
Bethcg 10,5 6 dni później 18,5, 7 dni później 28,5, 4 dni później w dniu rozpoczęcia chemii 30,5
mój lekarz dla pewności zlecił powtórne badanie próbki pobranej do histopatologii czy aby na pewno guz to czysty nasieniak
aha TK klatki jamy brzusznej i miednicy małej robione ok tygodnia przed chemią nie wykazały żadnych przerzutów, wznowa biochemiczna( czy jak to się nazywa)
marcin s

Postprzez grzegorz.mista@op.pl » 01 Mar 2020, 18:06

Witam

Jestem po pierwszym cyklu, jutro dolewka i wracam do domu.
Doktor Sarosiek powiedział, że z racji na dość duże wymiary guza może być potrzebna dodatkowo operacja, bądź naświetlanie, chciałem zapytać, czy ktoś tutaj obecny miał podobną do mojej sytuację.

Co możecie jeszcze ogólnie Panowie powiedzieć.

Pozdrawiam
grzegorz.mista@op.pl

Postprzez Grrr34 » 01 Mar 2020, 23:05

Ja miałem pakiet troche mniejszy bo 7,5 cm
Po Bepach prawie zniknął, została jakas male zwapnienie ok 5mm i tak się to utrzymuje...

U mnie nie było wznowy, Tylko w takim stadium zaawansowania została rozpoznana choroba

Będzie dobrze, dasz radę.... Jednak musisz jesc nawt jak srednio bedziesz miał ochotę, organizm musi mieć sile aby walczyc a do tego potrzebna jest odpowiednia ilość kcal
Grrr34

Poprzednia

Wróć do Profilaktyka i diagnostyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości