PAKIET ONKOLOGICZNY ZABÓJCĄ CHORYCH NA RAKA JĄDRA!

Działania profilaktyczne oraz diagnostyka nowotworów jądra.

Re: PAKIET ONKOLOGICZNY ZABÓJCĄ CHORYCH NA RAKA JĄDRA!

Postprzez dar122333 » 26 Sty 2015, 21:31

12 pkt, 120 zł (?) totalne minimum na USG i markery. Jeśli trafi się na oddział chirurgii to raczej mało prawdopodobne, żeby zrobili od razu TK.
W ubiegłym tygodniu byłem w swojej przychodni na zastrzyk i zagadałem do Pani pielęgniarki jak sobie radzą z pakietem. Nikt nic nie wie :) doszły im tylko w systemie nowe procedury jakie mogą zlecać ale nic więcej. Lekarz a zarazem właściciel przychodni jeździ dopiero na szkolenia dotyczące nowych procedur.
dar122333
 
Posty: 139
Rejestracja: 06 Kwi 2011, 17:18

Re: PAKIET ONKOLOGICZNY ZABÓJCĄ CHORYCH NA RAKA JĄDRA!

Postprzez mario » 30 Sty 2015, 21:19

Wiecie co cyrk na kółkach, jednym słowem. To co się dzieje w Polsce to działania w oparach absurdu. Ktoś kto to wszystko wymyślał z rana zawsze chyba coś bierze, bo żyje w innej rzeczywistości, może by się podzielił, żebyśmy i my do tej rzeczywistości dołączyliśmy, bo inaczej strach się bać
"Wszelką troskę swoją złóżcie na niego, gdyż On ma o was staranie,"
Awatar użytkownika
mario
 
Posty: 36
Rejestracja: 03 Lip 2011, 13:51

Re: PAKIET ONKOLOGICZNY ZABÓJCĄ CHORYCH NA RAKA JĄDRA!

Postprzez Watcher » 28 Wrz 2015, 21:44

Czy ktoś po tym czasie ma wiedzę jak to wszystko się sprawdziło?

Pytam o maksymalnie obiektywną opinię, bez emocjonalnych narzekań, bo te mam nadzieje po tym czasie już ostygły :)
Watcher
 
Posty: 92
Rejestracja: 09 Lut 2011, 19:21

Re: PAKIET ONKOLOGICZNY ZABÓJCĄ CHORYCH NA RAKA JĄDRA!

Postprzez fuckRak » 15 Mar 2016, 15:38

Dopiero teraz zauważyłem to pytanie,
napisze moje wnioski i chętnie usłyszę jak to u innych wyglądało:

ja miałem wystawiona kartę na początku 2015 czyli jak weszło w życie.
Bylem pacjentem leczonym przed 2014 r. wiec w moim przypadku onkolog wystawiał kartę.

zalety:
- termin do lekarza - skrócony o 2 miesiące (testowalem probujac sie rejestrowac bez karty, a pozniej pokazalem karte)
- jak z badaniami - akurat w moim przypadku zawsze standardowo bylo bardzo szybko wiec tutaj nie korzystalem.

wady:
- lekarz narzekał na liczbę wymagających papierów do uzupełnienia i wolno działający system - ok. 15 minut wystawiał mi tę kartę.
w tym czasie mógł spokojnie odbyć jedna wizytę.
- w moim przypadku nie widzialem, nie wyznaczono zadnego kordynatora ktory wedle idei mialby mi przypominac o badaniach itd.

Tyle w sumie moge sie wypowiedziec.
fuckRak
 
Posty: 140
Rejestracja: 01 Paź 2014, 20:09
Miejscowość: Poznan

Re: PAKIET ONKOLOGICZNY ZABÓJCĄ CHORYCH NA RAKA JĄDRA!

Postprzez Daniel78 » 26 Kwi 2016, 12:45

Mi się wydaje iż potrzeba czasu żeby to wszystko zaczęło poprawnie działać (mam taką nadzieję)
Awatar użytkownika
Daniel78
 
Posty: 7
Rejestracja: 26 Kwi 2016, 12:37
Miejscowość: Gdynia

Poprzednia

Wróć do Profilaktyka i diagnostyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości