rj my tez zaczynamy turne

Działania profilaktyczne oraz diagnostyka nowotworów jądra.

Re: rj my tez zaczynamy turne

Postprzez romi » 11 Kwi 2015, 21:52

Witam
Bez paniki, wizyta na pogotowiu niewiele da, bo USG powinien zrobić specjalista urolog który potrafi poprawnie go zinterpretować.
Poza tym to co opisujesz nie jest typowym objawem nowotworu jądra. Jednak proponuję poczekać do poniedziałku i iść na wizytę do dobrego urologa.
Pozdrawiam
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46

Re: rj my tez zaczynamy turne

Postprzez Sasinka » 11 Kwi 2015, 22:21

A co z markerami dzwonić? Myślę nad tym żeby kupić test ciążowy? Wyczytalam gdzieś ze też można tak sprawdzić:/
Sasinka
 
Posty: 27
Rejestracja: 21 Sty 2015, 23:17

Re: rj my tez zaczynamy turne

Postprzez romi » 11 Kwi 2015, 22:59

Witam
Nie ten zakres pomiaru, może przy wysokich poziomach bHCG, jeśli już to trzeba wykonać badanie w laboratorium.
Poczekajcie do poniedziałku i wtedy działajcie.
Pozdrawiam
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46

Re: rj my tez zaczynamy turne

Postprzez Neo » 12 Kwi 2015, 00:04

Najgorszą rzeczą jaką możecie sobie zafundować to panika. Ten "kawałek skóry" odchodzący od jądra to najpewniej najądrze. Niestety psychika faceta teraz pracuje intensywnie i każda "nierówność" będzie przez niego wychwytywana i traktowana jako coś złego. Musisz mieć świadomość że guz nie urośnie w jeden dzień. Jeśli w poprzednim badaniu USG w zdrowym jądrze nic nie stwierdzono to możecie spać spokojnie. Bądźcie czujni ale też roztropni. Zgłoście się w poniedziałek do urologa, żeby się upewnić, że nic złego się nie dzieje. Nowotwór usunięty, chemia wzięta teraz została jeszcze psychika, nad którą trzeba popracować.
Neo
 
Posty: 31
Rejestracja: 22 Sty 2015, 22:36

Re: rj my tez zaczynamy turne

Postprzez Sasinka » 12 Kwi 2015, 04:32

Mam nadzieje ze to tylko panika!Z ta psychika to macie racje ale trzeba chyba popracowac nad moja bo moj maz ma do tego podejscie strasznie optymistyczne i( ze tak napiaze:p) lajtowe:)ja tez staram sie przy nim tak samo podchodzic do tego ale nocami jak spi codziennnie studiuje raka jadra a na tym forum wszystkie watki znam juz na pamiec :) dzieki troche mnie uspokoiliscie spedze ta niedziele spokojniej niz myslalam :) a poniedzialek dzwonie do naszego url:)
Sasinka
 
Posty: 27
Rejestracja: 21 Sty 2015, 23:17

Re: rj my tez zaczynamy turne

Postprzez Sasinka » 17 Kwi 2015, 21:07

Witam ;)wizytę mamy dopiero w pon:/ chciałam zapytać jeszcze co mogą oznaczać zagubienia w mosznie:(? Bo takowe znalazłam u męża są takie dziwne podłużne roznoksztaltne
:(osiwieje!:(jeszcze taką wisząca galaretka odchodzaca od jądra! :cry:
Sasinka
 
Posty: 27
Rejestracja: 21 Sty 2015, 23:17

Re: rj my tez zaczynamy turne

Postprzez Neo » 17 Kwi 2015, 22:01

Czasami takie zgrubienia to po prostu naczynia żylne. Ale jak dla mnie to co wymacujesz to najądrze, które takimi "farfoclami" przyklejone jest do jądra. Popatrz sobie jak wygląda jądro z najądrzem. Nie nakręcaj się i chłopa nie stresuj ;)
Neo
 
Posty: 31
Rejestracja: 22 Sty 2015, 22:36

Re: rj my tez zaczynamy turne

Postprzez Sasinka » 18 Kwi 2015, 05:37

Budowe jądra oglądałam gdzieś 100 razy;)
Sasinka
 
Posty: 27
Rejestracja: 21 Sty 2015, 23:17

Poprzednia

Wróć do Profilaktyka i diagnostyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości

cron