rakdawid

Działania profilaktyczne oraz diagnostyka nowotworów jądra.

rakdawid

Postprzez dave87w0 » 28 Cze 2015, 12:23

witam,od marca przeszłego roku borykam się z tą chorobą,guz miałem bardzo duży,z tego co jest mi wiadomo miałem małe przerzuty do płuc i do wezłów brzusznych po 4 kursach bep przerzuty do płuc się cofnęły markery się umofmowały na jakiś czas niestety zaczeły się przerzuty do kości,kolejna chemioterapia schematem tip znowu poprawa na kilka miesięcy pojawił sę guz na wątrobie i teraz zastosowano gemox lecz obecnie nie mapoprawym,lub jest znikoma dodatkowo z uwagi na słabę krew nie mogą mi jej podać w najblizszymczasie czasiem postaram sie dodać więcej informacji,czy też można skorzystać z innego leczenia?pozdrawiam leczących się.Dawid
dave87w0
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 Cze 2015, 12:02

Re: rakdawid

Postprzez arek » 28 Cze 2015, 17:40

Witaj Kolego!
Wśród członków forum znajdują onkolodzy kliniczni, na co dzień zajmujący się również najbardziej zaawansowanymi postaciami tego rzadkiego nowotworu.
Aby otrzymać maksymalną pomoc, postaraj się zamieścić na forum wyniki badań. Na pewno wyniki histopatologiczne, w kolejności chronologicznej wyniki markerów i badań obrazowych.
Gdzie obecnie się leczysz?
Trzymam kciuki!
Arek
ca embryonale (pT1N0M0) >> rok obserwacji >> 4 BEP - 4 WSK Wroc. >> RPLND - MAGODENT
Awatar użytkownika
arek
 
Posty: 649
Rejestracja: 21 Gru 2010, 21:26


Wróć do Profilaktyka i diagnostyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

cron