Pomoc dla osób chorych onkologicznie po 60. roku życia

Działania profilaktyczne oraz diagnostyka nowotworów jądra.

Pomoc dla osób chorych onkologicznie po 60. roku życia

Postprzez WygrajZdrowie » 13 Paź 2015, 09:33

Stowarzyszenie "Wygraj Zdrowie" zaprasza do udziału w projekcie współfinansowanym przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej pod nazwą "Moja wiedza - moje zdrowie". Jest to program pomocy dla osób chorych onkologicznie, które ukończyły 60 rok życia. W ramach projektu Stowarzyszenie prowadzi specjalistyczne zajęcia grupowe oraz porady, konsultacje z zakresu: psychologii, psychodietetyki, prawa, rehabilitacji, terapii metodą Simontona. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie Stowarzyszenia Pomocy Chorym "Wygraj Zdrowie".
Serdecznie zapraszamy!

Post ma charakter informacyjny.
Załączniki
Moja_wiedz_moje_zdrowie_ULOTKA.jpg
Moja_wiedz_moje_zdrowie_ULOTKA.jpg (43.26 KiB) Obejrzany 3676 razy
WygrajZdrowie
 
Posty: 8
Rejestracja: 05 Paź 2015, 14:24

Re: Pomoc dla osób chorych onkologicznie po 60. roku życia

Postprzez WygrajZdrowie » 24 Paź 2015, 08:58

Projekt wciąż trwa, ale wkrótce zaczynamy ostatni cykl realizacji warsztatów. Serdecznie zapraszamy, aby dokonać zapisów. Przypominamy też o możliwości korzystania z porad indywidualnych u rehabilitantów, psychologów ( w tym specjalistów psychodietetyki) oraz terapeutów.
WygrajZdrowie
 
Posty: 8
Rejestracja: 05 Paź 2015, 14:24

Re: Pomoc dla osób chorych onkologicznie po 60. roku życia

Postprzez WygrajZdrowie » 09 Lis 2015, 13:08

Przypominamy o możliwości skorzystania z darmowej pomocy u wielu specjalistów w ramach projektu *Moja wiedza-moja zdrowie*.
WygrajZdrowie
 
Posty: 8
Rejestracja: 05 Paź 2015, 14:24

Re: Pomoc dla osób chorych onkologicznie po 60. roku życia

Postprzez WygrajZdrowie » 28 Lis 2015, 18:10

Zostały ostatnie dni realizacji projektu. Zapraszamy do zapisywania się na konsultacje indywidualne.
WygrajZdrowie
 
Posty: 8
Rejestracja: 05 Paź 2015, 14:24


Wróć do Profilaktyka i diagnostyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości