operacja na cito?

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: operacja na cito?

Postprzez mardeb76 » 26 Mar 2017, 16:50

Witam
Świetnie, że u Was w porządku. Co do badań obrazowych to TK miednicy i jamy brzusznej w okresie obserwacji jest wystarczające. RTG klatki piersiowej opcjonalnie. Pozdrawiam, Marcin.
mardeb76
Ekspert
 
Posty: 1257
Rejestracja: 15 Sie 2016, 22:26

Re: operacja na cito?

Postprzez ktosia » 21 Sty 2018, 19:55

Witajcie!

Ogromnie przepraszam, że tak długo nic nie pisałam. I już szybciutko informuję, że jest OK.

Leciutkim usprawiedliwieniem tej nieobecności na forum niech będzie fakt, że nasz K. (tak teraz będę o nim pisała) w sierpniu 2017 r. ożenił się z moją córką :) I, wierzcie mi, mieli cudny ślub i wesele!

Ostatnie badania robił przed Bożym Narodzeniem, a na wizycie u dr. Sarosieka był 2 stycznia. Wszystko jest dobrze. Następna wizyta w kwietniu, TK ma zapisaną na 26 marca. Zlecony RTG. No i markery, wiadomo.

Postaram się już teraz na bieżąco - czyli zaraz po wizytach - podawać tu wieści. Zdaję sobie sprawę, jak ważne to może być dla kogoś, kto ma podobną sytuację.

Życzę każdemu tylko dobrych wyników i niech wszystko dzieje się jak najlepiej!
Pozdrawiam serdecznie, a szczególnie ciepło te osoby, które tutaj do mnie pisały - wszystkiego dobrego! :)
ktosia
 
Posty: 10
Rejestracja: 25 Paź 2016, 13:56

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 38 gości

cron