Usunięcie jądra bez żadnego dodatkowego leczenia

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Usunięcie jądra bez żadnego dodatkowego leczenia

Postprzez PRZEMCIO » 04 Lis 2016, 10:34

U ciebie 9 lat na obserwacji. Ciekawe czy jesteś wyjątkiem czy więcej takich przypadków jest. My również wybraliśmy obserwacje. I liczę na to ze potoczy się nasza historia jak u ciebie
Że będziemy tylko informować pozostałych użytkowników o kolejnych pomyslnych badaniach. Pozdrawiam
PRZEMCIO
 
Posty: 29
Rejestracja: 09 Paź 2016, 19:57

Re: Usunięcie jądra bez żadnego dodatkowego leczenia

Postprzez poznaniak » 22 Wrz 2018, 00:06

Na wiosnę tego roku byłem na kontroli i po markerach Pani doktor oznajmiła mi, że po ponad 10 latach obserwacji wypisują mnie z kontroli w WCO i dalej w razie potrzeby mam zgłaszać się do lekarza rodzinnego. Pytanie do fachowców: czy to postępowanie zgodne ze sztuką? Osobiście nie chcę zabierać miejsca i czasu potrzebującym opieki lekarskiej i zgadzam się na taki obrót sprawy. Pozdrawiam Wszystkich i życzę zdrowia :)
poznaniak
Przyjaciel Forum
 
Posty: 353
Rejestracja: 14 Cze 2011, 22:13

Re: Usunięcie jądra bez żadnego dodatkowego leczenia

Postprzez romi » 22 Wrz 2018, 00:21

Witam
Zgodne ze sztuką, teraz możesz sam robić sobie badanie markerów i ewentualnie USG.
Lekarz rodzinny zawsze może skierować Cię do specjalisty, poza tym do onkologa nie potrzeba skierowania.
Gdyby coś się zdarzyło to i tak zostanie potraktowane jako coś nowego. Oby nie.
Gratulacje i powodzenia
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46

Re: Usunięcie jądra bez żadnego dodatkowego leczenia

Postprzez poznaniak » 22 Wrz 2018, 22:56

Dzięki romi - też tak myślę... :)
Pozdrawiam
poznaniak
Przyjaciel Forum
 
Posty: 353
Rejestracja: 14 Cze 2011, 22:13

Re: Usunięcie jądra bez żadnego dodatkowego leczenia

Postprzez poznaniak » 13 Paź 2020, 23:17

Witajcie.
Mijają kolejne lata, a ja zaniedbałem trochę badania - już teraz u lekarza POZ. Muszę zrobić obie markery kontrolnie, ale obecna sytuacja nie zachęca do spacerów po laboratoriach...
Pozdrawiam i życzę Wszystkim zdrowia
poznaniak
Przyjaciel Forum
 
Posty: 353
Rejestracja: 14 Cze 2011, 22:13

Re: Usunięcie jądra bez żadnego dodatkowego leczenia

Postprzez him » 24 Paź 2020, 09:55

hej :) wygląda na to ,ze forum umarło niestety ... co do markerów poszukaj niedużego laboratorium - zawsze bezpieczniej :) pozdrawiam :)
him
 
Posty: 97
Rejestracja: 25 Paź 2013, 23:45

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości