Oddam termin wizyty

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Oddam termin wizyty

Postprzez Lukaszzz » 03 Lut 2017, 17:45

Witam, oddam mój termin wizyty prywatnej u dr.Rogowskiego w Warszawie na dzień 08.02.17r. Mi już jest nie potrzebny gdyż wizytę udało mi się wcześniej załatwić, a wiem jak trudno doktora złapać i do tego żeby jeszcze szybko ustalić termin. Nie chcę odwoływać wizyty bo szkoda żeby przepadła, jak może się sprzydać komuś z forum kto pilnie próbuje się dostać do dr. Zainteresowanych proszę o pv.
Administratorzy, nie bardzo wiem gdzie umieścić taką informację więc w razie co proszę o przeniesienie lub usunięcie.
Lukaszzz
 
Posty: 50
Rejestracja: 27 Kwi 2016, 09:54

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości