guz jądra- podwyższone hcg

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: guz jądra- podwyższone hcg

Postprzez mardeb76 » 17 Maj 2017, 16:32

Zgadza się zaświadczenie o zdolności do pracy wystawia lekarz medycyny pracy, ale ten lekarz nie kieruje na badania kontrolne związane z obserwacją chorego po leczeniu karboplatyną. Od tego jest lekarz specjalista onkolog, który zleca badania, a potem interpretuje wyniki i decyduje co dalej. Pozdrawiam.
mardeb76
Ekspert
 
Posty: 1257
Rejestracja: 15 Sie 2016, 22:26

Re: guz jądra- podwyższone hcg

Postprzez troll » 17 Maj 2017, 19:29

Dodam, że lekarz medycyny pracy będzie na 99% chciał zasięgnąć opinii onkologa klinicznego, w związku z tym, że zwykle nie ma bladego pojęcia o leczeniu nowotworów jądra, charakterze choroby, jej przebiegu i stanie chorego, który został wyleczony. W takim przypadku, niestety, trzeba zapytać onkologa klinicznego. Dodam, że najlepiej, gdy opinię taką przygotuje lekarz, który prowadził leczenie - wtedy jest szansa, że jest to opinia specjalistyczna i rzetelna.

Pozdrawiam,
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: guz jądra- podwyższone hcg

Postprzez marcin s » 20 Maj 2017, 08:00

Nie tak dawno bo w sierpniu byłem w podobnej sytuacji wlew Karbo miałem w Warszawie, przed powrotem do pracy musiałem mieć zgodę i zaświadczenie od lekarza z medycyny pracy, udałem się do Pani doktor w Słupsku( bardzo dobry fachowiec do niej chodzę po wszelkie skierowania a wyniki wysyłam także zawsze do dr Sarosieka)
na podstawie mojej historii choroby wystawiła zaświadczenie że nie ma przeciwwskazań na powrót do pracy i po sprawie.
takie zaświadczenie jest bez względnie potrzebne aby lekarz z medycyny dopuścił nas do pracy
marcin s
 
Posty: 81
Rejestracja: 26 Cze 2016, 20:23

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości

cron