pT2N0M0 - Yolk sac tumor, 2xBEP

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: pT2N0M0 - Yolk sac tumor, 2xBEP

Postprzez adek » 06 Gru 2017, 22:08

W ostatnich dniach zaczęły mi doskwierać dziwne bóle głowy, czasem lekkie mdłości, czasem zawroty. Zacząłem się przejmować i zbadałem markery, ale wszystkie w porządku:
LDH 140 (135-225)
bHCG <100
AFP 2,65 (0-7)

Skontaktowałem się z dr Sarosiekiem i w piątek dostanę skierowanie na MR mózgu. Złe myśli wróciły.
adek
 
Posty: 22
Rejestracja: 28 Kwi 2017, 11:11

Re: pT2N0M0 - Yolk sac tumor, 2xBEP

Postprzez adek » 08 Gru 2017, 21:56

Nie bez problemów, ale udało mi się dzisiaj zdobyć skierowanie na MR głowy. Wybrałem się z nim na Fieldorfa, lecz tam nawet na CITO mają terminy na przyszły rok, natomiast na Wincentego gdzie wysłał mnie dr Sarosiek wykonują wyłącznie badania prywatnie (i to też z terminami na styczeń). I tu miałbym prośbę o pomoc, może ktoś się orientuje: gdzie w Warszawie najszybciej zrobię rezonans magnetyczny głowy?

Drugie pytanie jakie mi się nasuwa do forumowych ekspertów: czy jest możliwe, że przy czystym TK płuc i miednicy oraz markerach w normie wystąpił przerzut do mózgu? Spotkał się ktoś z takim przypadkiem?
adek
 
Posty: 22
Rejestracja: 28 Kwi 2017, 11:11

Re: pT2N0M0 - Yolk sac tumor, 2xBEP

Postprzez mardeb76 » 09 Gru 2017, 22:40

Witaj,
Takie prawdopodobieństwo istnieje jednak jest ekstremalnie niskie. Możesz być dobrej myśli i ze spokojem czekać na badanie. Pozdrawiam, Marcin.
mardeb76
Ekspert
 
Posty: 1257
Rejestracja: 15 Sie 2016, 22:26

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 39 gości