Brat, lat 21

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Brat, lat 21

Postprzez Emi » 09 Cze 2017, 13:08

Hej romi.
Właśnie brat ma założoną tą kartę,zaraz z automatu to zrobili w tym szpitalu, w którym miał zabieg.
Żeby się dodzwonić i czegokolwiek dowiedzieć to graniczy z cudem. Ostatnio dzwoniłam przez 4 dni żeby dowiedzieć się czy są wyniki patomorfologii, nikt nie podniósł słuchawki mimo, że jak się okazało na miejscu były 3 pielęgniarki.
Ja nie mieszkam w tej samej miejscowości co brat więc nie kontroluję tego wszystkiego też tak dokładnie.
Emi
 
Posty: 7
Rejestracja: 04 Maj 2017, 20:47
Miejscowość: Wielkopolska

Re: Brat, lat 21

Postprzez Emi » 09 Cze 2017, 14:34

A więc sprawa ma się następująco, rozmawiałam z panią koordynatorką od spraw onkologicznych. Pani mi powiedziała, że wynik histopatologiczny krąży w systemie ale w formie papierowej będzie dostępny może w połowie przyszłego tygodnia, ponieważ trzeba zebrać wszystkie pieczątki.
na 20.06 konsylium wyznaczyło termin na przyjęcie brata na oddział urologiczny w celu przeprowadzenia kolejnych badań między innymi TK.
Emi
 
Posty: 7
Rejestracja: 04 Maj 2017, 20:47
Miejscowość: Wielkopolska

Re: Brat, lat 21

Postprzez mardeb76 » 09 Cze 2017, 22:32

Cześć,
W zasadzie to bardzo ciekawe o jakie piecżątki chodzi. Na moim opisie histopatologicznym była tylko imienna pieczątka i podpis patologa. Wynik jest, ale dla pacjenta będzie dostepny możę (czyli nie na pewno) w połowie przyszłego tygodnia - to jest niewiarygodna opieszałość szpitala, tym bardziej, że czekacie już i tak dość długo, choć w sumie 4 tygodnie to nie rekord. Pocieszające jest to, że brat ma już konkretny termin przyjęcia na oddział i obietnice dokończenia diagnozy. Trzeba miec nadzieję, że wtedy wszystkie wymagane badania zostaną wykonane. Wydaje się, że w takim razie możecie być spokojni, bowiem uda się skompletować wyniki, okreslić stan zaawansowania choroby i rozpocząć dalsze (ewentualne) leczenie w wymaganym okresie 8 tygodni od zabiegu usunięcia jądra. Pozdrawiam. Marcin.
mardeb76
Ekspert
 
Posty: 1257
Rejestracja: 15 Sie 2016, 22:26

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości