Proszę o pomoc

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Proszę o pomoc

Postprzez mardeb76 » 19 Gru 2017, 15:37

To z pewnością nie ma związku z choroba podstawową. Co do oceny pod kątem nefrologicznym tego nie wiem. Pozdrawiam, Marcin.
mardeb76
Ekspert

Postprzez megi » 19 Gru 2017, 15:56

Dziękuję Marcinie za odpowiedź. Przestudiowałam "pół internetu" na ten temat i nie znalazłam żadnego powiązania z rj. Oczywiście będziemy konsultować tę sprawę z urologiem. Pozdrawiam serdecznie

megi
megi

Postprzez megi » 22 Gru 2017, 14:58

Mąż już po kontrolnej wizycie u Pani dr Barbary Huras w Częstochowie - wszystko w porządku, sprawa nerki do wyjaśnienia u urologa ale to odrębna i raczej inna sprawa. Dziwi mnie tylko to, ze termin następnego TK mąż otrzymał dopiero za rok, rownież w grudniu. Cały rok co trzy miesiące ma zjawiać się u Pani doktor na kontroli markerów. Czy to aby jest zgodne z wytycznymi? Nie minął jeszcze rok od diagnozy dlatego trochę mnie to zmartwiło, wolałabym TK przynajmniej co pół roku. Pani dr jest tutaj na forum bardzo polecana, dlatego nie wiem co o tym myśleć.
megi

Postprzez Krolewsky » 22 Gru 2017, 16:29

Nienasieniak 1A - Obserwacja według wytycznych NCCN z 2017 roku poniżej.
Jeśli coś jest niezrozumiałe to śmiało proszę pytaj.
Załączniki
nienasieniak.PNG
nienasieniak.PNG (64.76 KiB) Obejrzany 122 razy
Krolewsky

Miejscowość: Wrocław

Postprzez romi » 22 Gru 2017, 18:55

Witam
Można w międzyczasie robić USG, oczywiście u doświadczonego operatora. Na to badanie nie potrzeba skierowania i prywatnie nie jest bardzo drogie.
Pozdrawiam
romi

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 5 gości