Rak jądra Carcinoma embryonale- przypadek klona

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Rak jądra Carcinoma embryonale- przypadek klona

Postprzez troll » 05 Mar 2012, 21:27

Klon,

Nic się jeszcze nie przesądza, poczekamy na wyniki. W razie gdyby jednak poziom bHCG utrzymywał się na takim samym lub wyższym poziomie, będziemy działać wspólnie. Jesteś już długo na Forum i mam nadzieję widzisz, że wyjść z sytuacji jest bardzo wiele.

Pozdrawiam
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Rak jądra Carcinoma embryonale- przypadek klona

Postprzez klon » 05 Mar 2012, 21:44

Wiem, że wyjść z takiej czy innej sytuacji jest kilka, ale wiem też, że sposób działania lekarzy może być różny (niekoniecznie słuszny), dlatego zamierzam konsultować wszelkie podjęte wobec mnie kroki tutaj na forum.
Pozdrawiam.
klon
 
Posty: 41
Rejestracja: 23 Gru 2010, 15:47

Re: Rak jądra Carcinoma embryonale- przypadek klona

Postprzez klon » 08 Mar 2012, 19:28

Data wykonania badania 06.03.2012, wyniki odebrałem dziś.

b-HCG <0.100 norma 2.0

Uff..., ale w głowie rodzi się pytanie, a może tamte wyniki były dobre??? Nie dopuszczam takiej myśli!
Może w laboratorium gdzie pobrano krew (ze strzykawki do menzurki) nie są sterylne warunki???
Może w miejscu wykonania badania coś jest nie tak?

Cholera! To już drugi raz. Człowiek już wizytę umówił u onkologa, już żona łzy wylewała, już dzieci zostały poinformowane, że tata może znów mieć łysą główkę. Ehh, one już są starsze i nie poszły na to, skojarzyły o co chodzi. Listę spraw ważnych do zrobienia przed leczeniem zrobiłem. Cały weekend spędziłem chodząc po barach. Szkoda gadać!!!
Zakładam, że te wyniki są prawidłowe. Jutro dzwonię odwołać wizytę, pogadam z moim lekarzem przez telefon. Kolejne TK i markery będę robił w Giżycku w czerwcu tam problemów nie miałem. Do tej pory nie zamierzam się stresować. Ehh...
Pozdrawiam wszystkich.
klon
 
Posty: 41
Rejestracja: 23 Gru 2010, 15:47

Re: Rak jądra Carcinoma embryonale- przypadek klona

Postprzez troll » 08 Mar 2012, 19:50

Witaj,

Może czas zmienić laboratorium? ;) Myślę, że powinieneś tak czy inaczej pójść do onkologa i po prostu porozmawiać o tym wyniku. Powinieneś też jeszcze raz potwierdzić normalny wynik beta gonadotropiny kosmówkowej (bHCG) w surowicy krwi gdzieś indziej. Tak dla świętego spokoju. Może te bary jej dobrze zrobiły? ;)

Pozdrawiam
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości