Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez andy89 » 25 Lut 2022, 23:52

Wróciłem na forum pod dłuższym czasie. Czy zmieniło się coś w kwestii oceny ZCO w Szczecinie? Czy jest może jakiś lekarz godny polecenia w tej placówce albo ogólnie w Szczecinie? Jestem pod obserwacją od 2018 roku. Odpukać do tej pory wszystko jest w porządku. Na kontrolę jeździłem do dr Sarosieka w Warszawie. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń jednak stało się to dla mnie coraz bardziej skomplikowane logistycznie i szukam kogoś bliżej, o ile jest ktoś warty polecenia. Z góry dziękuję za jakieś sugestie.
andy89
 
Posty: 94
Rejestracja: 05 Lip 2018, 21:13

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez piotr123 » 03 Kwi 2022, 19:12

luki napisał(a):Proszę o poprawienie danych. Dr Huras nie przyjmuje już w WSS. Można się z nią umówić w NU-MED na Warszawskiej. Nr do rejestracji to 34 399 47 00.


Numed już nie jest czynne.
Czy ktoś wie gdzie teraz przyjmuje dr Huras?
piotr123
 
Posty: 16
Rejestracja: 29 Mar 2022, 21:13

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez CRS » 20 Maj 2022, 10:59

Witam wszystkich.

Mój pierwszy post na forum. Nie mam jeszcze założonego tematu odnośnie swojego przypadku, bo jestem trzy dni po zabiegu orchidektomii i czekam na wyniki histo-pato, więc za dużo bym tam nie napisał.

Ok, to do sedna. Jestem z Gdańska. Ostatnie posty dotyczące Pomorza są sprzed 10 lat. Polecacie UCK, WCO i Wejherowo. Jeżeli chodzi o lekarzy, to Panowie doktorzy K. Adamowicz i K. Konopa. Czy coś w tych kwestiach się zmieniło? Może jest ktoś inny, kogo możecie szczerze polecić?

No i jeszcze jedna kwestia. Wg Waszych opinii mega specjalistą w tej dziedzienie jest Pan dr Sarosiek z W-awy. Moje pytanie - czy próbować dostać się do dra czy u ww. specjalistów otrzymam równie skuteczne leczenie?

Dzięki.
CRS
 
Posty: 45
Rejestracja: 20 Maj 2022, 10:28

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez CRS » 08 Lip 2022, 23:06

To odpowiem sam sobie ;)

Byłem i u dr Konopy i u dr Adamowicza. Terminy wizyt - czerwiec i lipiec 2022 r.

Jak drowi Konopie nie mam nic do zarzucenia - no może poza brakiem badania, tylko rozmowa - to uczciwie muszę powiedzieć, że dr Adamowicz to klasa wyżej. Dłuższa wizyta, dokładniejszy wywiad, obszerniejsze wyjaśnienia, badanie. Przy tym bez pośpiechu i z pełnym zrozumieniem pacjenta. Miałem wrażenie, że Panu drowi zależy na moim zdrowiu w takim samym stopniu jak mi.
CRS
 
Posty: 45
Rejestracja: 20 Maj 2022, 10:28

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez crypteq » 14 Gru 2022, 14:19

Dzień Dobry,
Czy mapa z pierwszej strony jest aktualna? przybywam z wykopu z poleceń użytkowników tamtego serwisu.
https://www.wykop.pl/link/6942359/rak-z-przerzutami-co-zaradzic/
Jestem w trakcie kompletowania przebiegu choroby i najświeższych badań, na nieszczęście to już późne stadium.
Pozdrawiam.
crypteq
 
Posty: 2
Rejestracja: 14 Gru 2022, 14:05

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez LMo » 06 Sie 2023, 12:48

Witam,
Na ile aktualne są jeszcze dane na temat placówek?

Niestety PET wykazał u mnie aktywność na węzłach i dodatkowo mam bardzo wysokie BetaHCG - 1400
18.08 mam zacząć Chemię w WCO w Poznaniu.
Jestem też w kontakcie z lekarzami z oddziału onkologii z uniwersyteckiego szpitala klinicznego w Poznaniu, o której tutaj nic nie znalazłem.
Mam mieć 3-4 cykle BEP, czy w tym przypadku szukać innej placówki, czy skorzystać z tego najszybszego terminu?
LMo
 
Posty: 5
Rejestracja: 06 Sie 2023, 00:25

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez tobson85 » 07 Sie 2023, 17:56

Cześć
Załóż proszę nowy temat w dziale „Metody terapeutyczne/dyskusja przypadków” i opisz wszystko dokładnie z wynikami badan w kolejności chronologicznej. Wtedy będziemy się mogli odnieść do Twojego przypadku.

Pozdrawiam
Tobiasz
teratoma immaturum, carcinoma embryonale 80%, seminoma, IGCN / CS IIA / 3xBEP - 4 WSK Wrocław 6.05.2016 - 05.07.2016
tobson85
Przyjaciel Forum
 
Posty: 1259
Rejestracja: 06 Lip 2016, 21:52
Miejscowość: Wrocław

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez david939 » 11 Lut 2024, 13:02

Czy w Poznaniu można zapisać się do jakiegoś onkologa na NFZ, który będzie zapisywał badania kontrolne zgodnie z wytycznymi?
david939
 
Posty: 13
Rejestracja: 08 Lut 2024, 03:27

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości