Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez troll » 07 Wrz 2016, 18:56

Dziękujemy za info, Luki!
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez balbinamala » 21 Gru 2016, 21:25

Uważam za wysoce niesprawiedliwe umieszczenie najlepszego w Polsce /ranking Rzeczpospolitej/Centrum Onkologii w Bydgoszczy w kolorze czerwonym.Dr Siekiera chirurg onkolog fantastycznie radzi sobie z wszelkimi nowotworami
balbinamala
 
Posty: 1
Rejestracja: 21 Gru 2016, 19:59

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez Laili » 21 Gru 2016, 22:16

a może jakieś przykłady dotrzymywania standardów dla leczenia ...
Osobiście mieliśmy doświadczenia w 2013 raczej nie najlepsze. Ośrodek w Bydgoszczy jest rzeczywiście wspaniały jako budynek, przestronność,nawet uprzejmość, ale nie o to przecież chodzi. Za każdą wizytą zmienający się lekarz (lekarze przypisani do sali, a nie pacjent do lekarza) powodował, że co przyjazd na chemię była inna wizja leczenia... i to odbiegająca od uznanych standardów, co powodowało dodatkowy niepotrzebny stres.
Jeśli się to zmieniło, to miło będzie dać ludziom jeszcze jeden ośrodek do wyboru.
Serdecznie pozdrawiam
Laili
Przyjaciel Forum
 
Posty: 320
Rejestracja: 04 Gru 2012, 02:14

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez ciastek » 24 Sty 2017, 18:28

Chciałabym poinformować was o bardzo nieprzyjemnym doświadczeniu z COI w Krakowie.

U chłopaka wykryto nawrót w przestrzeni zaotrzewnowej, wykonano prześwietlenie klatki piersiowej, markery. Mimo, że to było OK. I wszystko wykazywało, że jest to potworniak (nawet taki laik jak ja domyślałam się, że to potworniak) to lekarz zaproponował jako leczenie chemioterapię, a nie operację. Nawet nie brali pod uwagę, że to może być potworniak, byli święcie przekonani, iż to nawrót "embrional carcinoma et chorioncarcinoma".

Na szczęście istnieje to forum i wiedzieliśmy jak dalej działać oraz, że czas uciekać z Krakowa.

Pozdrawiam,
Ania
ciastek
 
Posty: 20
Rejestracja: 06 Paź 2015, 07:36

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez Kurzi251 » 24 Sty 2017, 23:22

Witam

Jesli ktos ma troche rozumu w głowie to mam nadzieje ze nie wierzy w ta mape.... dla mnie Czestochowa na zielono to ŻART!!!!!
w Czestochowie ani nie ma sprzetu, a i lekarzy jest paru których mogłbym polecic(onkologi), bo wiekszosc uciekła na Ślask bo tam sprzet i warunki lepsze..
Ci co "Cie" beda leczyc to "w łape" i od razu na slask wysyłaja bo wiedza jakie tam sa realia!!!!!!!!!!!!!!!

kiedy ogolnie ta mapa byla ostatni raz zaktualizowana???

a tak właściwie w chorobie nowotworowej liczy czas zdiagnozowania, wiek, choroby współistniejące i wiele innych czynników......

miałem juz ta mape skomentować w 2015 r jak zaczynalem sie leczyc na raka jadra ale czasu na to nie mialem .....
Kurzi251
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 Lip 2015, 11:36

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez troll » 25 Sty 2017, 00:46

Zapoznaj się z informacją kto jest polecanym lekarzem w Częstochowie. To pani doktor Barbara Huras... I nikt inny! To jest w tej mapie kluczowe.

Pozdrawiam, mniej nerwów. Zawsze można dopytać.
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez JurekO » 06 Lut 2017, 19:54

Juz to tu pisal Adam, ale pewnie ucieklo... Pani Dr. Huras od pol roku nie ma w Malgorzacie, przyjmuje na Parkitce. Warto to zmienic, bo Malgorzata juz nie ta Malgorzata co za czasow Pani Dr.
Awatar użytkownika
JurekO
Przyjaciel Forum
 
Posty: 287
Rejestracja: 16 Cze 2014, 13:38

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez Laili » 10 Lut 2017, 12:01

Sprawdził ktoś co z tą Cżęstochową? Jeśli jest tak jak piszą to zmieńcie tę mapę.
Serdecznie pozdrawiam
Laili
Przyjaciel Forum
 
Posty: 320
Rejestracja: 04 Gru 2012, 02:14

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez Ewa i Adam » 10 Lut 2017, 12:11

jest tak jak piszą - Parkitka
Awatar użytkownika
Ewa i Adam
 
Posty: 448
Rejestracja: 07 Gru 2014, 18:12

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez Laili » 10 Lut 2017, 13:14

Sama sprawdziłam :( , tel. dr Huras zgłasza "nie ma takiego numeru".
Na telefon do rejestracji 34- 368-25-38 nie ma co liczyć. Chciałam się dopytać o dr Huras, od 11:30-12:20 - byłam jako następna w kolejce. Z opisów na formum Centrum Małgorzata widać że godziny oczekiwania to standard obsługi telefonicznej.

Dzięki za informacje że dr Barbara Huras przyjmuje w "PARKITKA".
Proszę opodawajcie informację, bo formu nie ma innych żródeł informacji poza waszymi wpisami.
Ostatnio edytowany przez Laili, 10 Lut 2017, 13:37, edytowano w sumie 1 raz
Serdecznie pozdrawiam
Laili
Przyjaciel Forum
 
Posty: 320
Rejestracja: 04 Gru 2012, 02:14

PoprzedniaNastępna

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości

cron