Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez Rjnowy » 25 Lip 2013, 14:30

Witajcie

Pisze do Was z zapytaniem czy wiecie cos na temat ośrodków na Podkarpaciu. Polecane mi MrukMed w Rzeszowie a jak przeglądam wpisy i mapie to nic tu nie widać o nich. Jestem dzisiaj pierwsza dobę po usunięciu prawego jądra i muszę zdecydować gdzie jechać do Onkologa. Wszelkie informacje jak dla nowicjusza bedą miłe widziane.

Rj
Rjnowy
 
Posty: 16
Rejestracja: 25 Lip 2013, 12:18

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez m9nika » 25 Lip 2013, 15:02

Witam
Rjnowy napisał(a):Jestem dzisiaj pierwsza dobę po usunięciu prawego jądra i muszę zdecydować gdzie jechać do Onkologa. Wszelkie informacje jak dla nowicjusza bedą miłe widziane.

W dziale Dyskusja rozpocznij temat i opisz w nim swoją sytuację, a zapewne uzyskasz informacje ;)
Pozdrawiam
Zabrałeś mi tatę [*], męża ci nie oddam!
"Ty sam jesteś dla siebie największym zadaniem i twoim obowiązkiem jest dołożyć wszystkich sił, by wykonać je jak najlepiej."
Awatar użytkownika
m9nika
Przyjaciel Forum
 
Posty: 1603
Rejestracja: 17 Lut 2012, 20:07

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez Maciek02 » 31 Paź 2013, 23:31

Witam , a czy zna ktos moze dobrego lekarza onkologa specjalizujacego sie w raku jadra w Gliwicach?
Maciek02
 
Posty: 33
Rejestracja: 31 Paź 2013, 23:11

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez lupitaPC0z » 21 Gru 2013, 00:50

Fajny pomysl z ta mapka, tylko Wroclaw jest podzielony na pol
lupitaPC0z
 
Posty: 5
Rejestracja: 20 Gru 2013, 23:50

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez artsystemfX6 » 19 Sty 2014, 13:55

Podobno najlepiej leczą w Warszawie? Trudno dostać się do tamtejszej kliniki?
Polecam rjforum.pl - najbardziej rzetelne miejsce o nowotworach jądra w polskim Internecie
artsystemfX6
 
Posty: 5
Rejestracja: 19 Sty 2014, 13:51

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez romi » 30 Sty 2014, 17:48

Witaj
artsystemfX6 napisał(a):Podobno najlepiej leczą w Warszawie? Trudno dostać się do tamtejszej kliniki?

Tak naprawdę to łatwiej niż gdzie indziej, bo w ośrodkach polecanych na Forum wiedzą że chorzy z nowotworem jądra wymagają szybkiej konsultacji i ewentualnego rozpoczęcia leczenia.
Pozdrawiam
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez Adrian1975 » 30 Sty 2014, 18:50

lupitaPC0z napisał(a):Fajny pomysl z ta mapka, tylko Wroclaw jest podzielony na pol


bo we Wrocławiu jest kilka onkologii i na mapce masz DCO - Dolnoslaskie Centrum Onkologii przy pl. Hirszfelda oraz 4WSK przy R. Weigla. Polecany jest ten drugi, w pierwszym też wyleczą Cię z raka jądra ale jednocześnie mają tam dużą skłonność do nadleczania ( a tno nie jest wzięcie jednej aspiryny więcej, tylko implikuje poważne skutki uboczne).
Adrian
seminoma testis PT1, 4BEP w DCO, obecnie pod kontrolą w Krotoszynie
Awatar użytkownika
Adrian1975
Przyjaciel Forum
 
Posty: 1009
Rejestracja: 01 Paź 2012, 19:00
Miejscowość: Trzebnica,DLN

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez m9nika » 14 Lut 2014, 10:10

Witam
http://onkomapa.pl/
Pozdrawiam
Zabrałeś mi tatę [*], męża ci nie oddam!
"Ty sam jesteś dla siebie największym zadaniem i twoim obowiązkiem jest dołożyć wszystkich sił, by wykonać je jak najlepiej."
Awatar użytkownika
m9nika
Przyjaciel Forum
 
Posty: 1603
Rejestracja: 17 Lut 2012, 20:07

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez edal » 17 Lut 2014, 19:28

Moniko !!!!
Właśnie dziś również udzieliłam się na stronie http://www.onkomapa.pl :D Sławiąc dobre imię Magodentu i dr Tomasza Sarosieka ;) Wspomniałam również tam o naszym forum RJ ;)
Pozdrawiam edyta ;)
Awatar użytkownika
edal
Przyjaciel Forum
 
Posty: 134
Rejestracja: 13 Maj 2011, 21:21

Re: Mapa polskich ośrodków onkologicznych

Postprzez caius » 09 Mar 2014, 15:02

Odnośnie leczenia w Centrum Onkologii Ziemii Lubelskiej - to miejsce powinno być zburzone i wysypane wapnem. To miejsce nie jestem centrum do leczenia się, do walki z rakiem. Tam jedynie można doświadczyć wielu przykrości.
Pozdrawiam
caius
 
Posty: 26
Rejestracja: 03 Lut 2013, 11:41

PoprzedniaNastępna

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości